maruzsiimi (8) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
206477.mezei620 (79) (Eladó)
Semleges
2010.05.22. 13:52:32
170950773
Mondjuk a posta ktg ben nem ebben egyeztünk meg!Akkor elküldtem volna simán és ha jó akkor ki fizetted volna!Így 2600ft ba volt ez nekem potyára!Ha el mész egy bontóba ott sem fizetik ki a benzin pénzt!!!!! Kicsit be szivattál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék hibás volt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sarisandor (32) (Eladó)
Semleges
2010.02.17. 13:21:56
154980522
Való igaz, hogy a műszaki rajz nem eredeti volt(bár látható volt rajta tökéletesen minden, nem volt elmosódott), én is így vettem itt a Vaterán, megkeresésekor marusziimi Úrnak felkínáltam, hogy visszafizetem a vételárat és a postaköltséget, de ennek ellenére Ő negatívra minősített... Felvettem a kapcsolatot a korábbi eladóval és mindezek után beszereztem majd elküldtem maruzsiimi felhasználó Úr részére az eredetit! Úgy gondolom mindent összevetve korrekt voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
