guik12 (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A képeket nem tudom mikor csinálta, de azon még nem látszódott a babakocsi koszossága. Olyan volt, mint ha az udvaron lett volna 1 évig egy kutya társaságában. A "jó állapotban,hibátlan" -ról ennyit.
Egyébként azt köszönöm, hogy kérésemre állított ki villámárat, és a csomag rendben megérkezett!
Másik fél: A képek kb 2-hete készültek . Jó állapot : nem törött ,nem lyukas .Amúgy szerintem egy kicsit túlzásba estél a piszokságot illetőleg ! Ennyit arról hogy ár alatt villámgyorsan küldjem el hogy karácsony előtt megkapd. Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szepszilvi75 (20) (Vevő)
Semleges
2009.12.15. 21:37:16
157816531
Az adás vételben nem volt gond, valóban segítőkész, de sajnos a termék működését illetően nem minden egyezett.Ennek ellenére ajánlom, de inkább kérdezzen részletesebben a vevő és akkor nem érheti meglepetés.
Másik fél: Ez piactér nem webáruház. Ha valami fele annyiba kerül mint a boltban és ráadásul használt is akkor nem új.A szakadt vezetékről nem tudtam ha tudom megírom, vagy megjavítom. Az én fiam már 3éves az a játék 2 éve nem volt használva . Legközelebb jobban figyelek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
