etisky (720) 98% felhasználó összefoglaló oldala

98% pozitív visszajelzés
(735 Felhasználó adta)
98% pozitív visszajelzés
(735 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 735 1057 adásvétel
Semleges: 21 adásvétel
Negatív: 0 0 15 18 adásvétel
0 0 771 1096 adásvétel
Az eladóként kapott 586 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.11.16.
Utolsó belépés: 2017.08.20. 13:18
Inaktív!
26 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

meli067 (4144) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.21. 20:08:29

Termékkód

1745130446

Nem történt meg az adásvétel,elkeveredett a póló!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Leseri (96) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.27. 10:00:38

Termékkód

1728067397

A terméket megkaptam.Az e-mailre nem nagyon akart válaszolni.2 kérdésre egy egyszavas választ kaptam,ráadásul nem is adta fel a terméket amikor azt írta "igen".->ezért semleges.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KanyoL (51) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.27. 08:30:13

Termékkód

1683062981

Sajnos a feltüntetett Új helyett a felső használt volt...angol használt cucc. (Hiányzott róla egy nagyobb kő is)Elég kellemetlen volt ezt odaadnom mint karácsonyi ajándék. A kommunikációval szállítással semmi probléma nem volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bta212 (387) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.28. 22:31:10

Termékkód

1678217969

Sajnos a fotón kiskanálnak látszott.. Tisztáztuk. Jó eladást!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

redy84 (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.26. 19:13:51

Termékkód

1673657261

Rendben volt minden a termékkel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Urban611 (8) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.24. 10:28:42

Termékkód

1648741220

Az átvétel rendben ment.
Másik fél: A csizma olyan gyönyörűen ki volt fényképezve,mintha csak új lenne.1 hibát tüntetett fel,de mindenhol repedezett,nem felelt a leírásnak. Komolytalan eladó,nem ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nyugdijas1950 (1156) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.14. 09:14:21

Termékkód

1653770303

A póló színe világoskék helyett zöldesszürke volt. Ezt még talán elfogadtam volna, de az új termék hátán levő 2 folt/pecsét miatt elálltam a vásárlástól. Ezen kívül valótlan állításra akart rávenni eladó az értékeléssel kapcsolatban. :-(
Másik fél: Egyszerűen meggondolta magát..Komolytalan,sajnálom,hogy ilyen vevők is vannak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

endre78_t (258) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.11. 07:20:11

Termékkód

1572829640

Sajnálom, nem jött össze.
Másik fél: Neked ennyire egyszerű "sajnálom nem jött össze " Mi lett volna, ha ezt megírod nekem és nem írok heteken keresztül...és nem telefonálgatok...Csak a becsület szó hiányzik a tulajdonságaid közül... Ne törődj vele,sőt örülj neki, nekem ez pénzbe került..Neked meg annyi, hogy :sajnálom...Megbízhatatlan ember vagy...Én is sajnálom, hogy ilyen emberek vannak!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vorcsi53 (233) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.13. 18:59:10

Termékkód

1589379590

Elnéztem a méretet, igy az adásvétel az én hibámból sajnos nem jött létre. Ezért az értékelés semleges.
Másik fél: Én sok mindent megértek..de az adatok ott voltak..És én mint eladó még kapok 1 semlegest ,mert a vásárló rájött ,hogy ennél jóval nagyobb nadrágoz hord. Az ember jól próbálja csinálni,lelkiismeretesen...és mégis van ki lehúzza...Nem találom igazságosnak...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Sziszi0612 (214) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.11. 16:18:44

Termékkód

1585714715

Nagy adag jó indulattal semleges. A termék még csak-csak, de a szállítás... inkább "no komment".
Másik fél: A szállítással mi baj lehetett?? Csomagolva postán küldtem. A baj az,hogy vannak " emberek " kinek direkt jól esik ,hogy lehúzza a másik eladót.Gratulálok ! Ügyes vagy! Legközelebb üzletbe menj vásárolni,de újat is találsz ,azt kellett volna leütni.Sajnos nagy adag rossz indulat van benned! Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kalmarcs (143) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.17. 17:20:35

Termékkód

1539799802

Bár nagyon olcsó volt, kimoshatatlan festékfolt(ok) volt(ak) benne, amit nem lehetett nem észrevenni. Kár, hogy a termékleírásban erről egy szó sem esett.
Másik fél: Én nem láttam benne foltokat,egyébként jeleztem volna.Az értékelést viszont nem több hónap használat után kell adni.Ki tudja addig mi történt a pulcsival??? Ez itt a kérdés !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zoldborso123 (234) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.11. 16:57:24

Termékkód

1513185440

Nem volt igaz a termékleírás! A leírásban "bőr" táskaként szerepelt, a valóságban viszont műbőr volt. Nagy különbség! Csak azért nem NEGATÍV, mert személyesen vettem át, és így ha megnézem rendesen és nem kapkodok, észrevehettem volna a különbséget. A jövőben nem vásárolok Tőle!!
Másik fél: Nevetséges-nem szoktam ilyeneket írni,de 850 forintért hol vesz valaki valódi bőr táskát ?? Még az üzletekben is az van írva a műbőrre,hogy "BŐR " táska. Vannak okos emberek..de nekik az üzletben kell vásárolni ! Mert ez most vicc,hogy 1 hibátlan 850 forintos táskára Ő azt hitte VALÓDI BŐR !! GRATULÁLOK !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gedigy (765) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.14. 08:37:18

Termékkód

1543133396

Az eladó maximálisan törekedett a felmerült probléma mindkét fél számára megnyugtató megoldására. Bár a tranzakció nem jött létre, mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Nagyon kedves,megértő vásárló.Hiányos volt a felrakott kép a termékről.én hibáztam.Bátran ajánlom a vásárlót!!! Köszönöm megértésedet !!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jamiroqai_a (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.23. 22:52:08

Termékkód

1526573138

Sajnos nem jött létre az adás-vétel,pedig komoly vételi szándékom volt!
Másik fél: Annyira komoly vásárló volt,hogy sem levélre nem válaszolt,sem telefont nem vette fel.Azt hiszem ennyi elég a komolyságból...köszöntem.Hozzáteszem,többszöri levelekre,többszöri hívásokra sem reagált..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nati200_a (206) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.12. 07:24:23

Termékkód

1528910243

A tárcát nem találtam meg felelőnek így közös megegyezés után elálltam a vásárlásától.
Másik fél: Tudomásom szerint,jelezte,hogy nem tudja átvenni,mert külföldön van.Én ezt tudomásul vettem,pozitívként értékeltem,ő meg ad 1 semlegest.Hát ehhez tehetség kell! GRATULÁLOK!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kriszta0909 (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.08. 20:00:10

Termékkód

1504045901

A leírásban nem szerepelt,hogy a csizma ki van taposva,ami átverés a vevő részére. A terméket nem én vettem át,így probálási lehetőségem nem volt. Gondolom ezért is lett eladva,mert az eladó sem tudott járni már a csizmában.Nem ajánlom,mert pontatlan a leírása!
Másik fél: A csizmát a vásárló hónapokkal ezelőtt vásárolta,saját lakásomon történt az átadás,nem lett volna muszáj átvenni,egy lábbelin látszik,ha széttaposott állapotban van! A csizma újszerű állapotban volt,és nem 2-3 hónap használat után kell,értékelést adni,amikor már 1 teljesen új cipő is használódik,főként,ha valaki olyan viseli,aki "rosszul"jár benne..A felpróbálásra is lett volna lehetőség,miért nem ő jött el a csizmáért?? Egyénként a Vatera,nem arról szól,hogy leütöm,és elmegyek próbálgatni...Azt az üzletben lehet.A csizma újszerű állapotban volt,és azért lett eladva,mert nekem van belőle több,mert kényelmes viselet,és ez nem is volt a lábamon.Ez nem semmi!! Sajnálom,h.ilyen emberek is vannak

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Prajmi (163) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.07. 19:34:49

Termékkód

1505636348

Sajnos nem volt feltüntetve,de foltos a ruha :(
Másik fél: Sajnos,én nem láttam rajta foltot.Remélem kijött belőle,mert sokáig a szekrényben állt.Arról nem szól a "fáma",h.milyen folt volt rajta...így könnyű lehúzni az eladót.Én vallom,h.ha valaminek hibája van,feltüntetem,vagyok annyira becsületes!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

NANDREA (295) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.28. 21:41:53

Termékkód

1501014032

Köszönöm, hogy megértettél, pozitívat adtam volna, ha lehetett volna!
Másik fél: Sajnálom,hogy nem jöttél el a régen leütött termékért.Már eladtam volna,de így mivel kabát,hosszú ideig vártam rád..rajtam maradt.Olyan jó lenne ,ha komolyan venné mindenki,amit leüt ki is fizeti.Most ugyanígy vagyok 1 csizmával,3-an licitáltak rá,megnyerte valaki,de a posta pénzbe kerül,szerintem nem fogja kifizetni,más meg megvette volna...Az is rajtam marad.Miért lehet itt ezt megtenni??

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mak-kiralylany (1858) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.22. 10:38:27

Termékkód

1503088505

Az eladó megbízható, szimpatikus, rugalmas, kommunikatív üzleti partner. A vásárolt termékkel kapcsolatban vannak problémáim: Bár a leírásban szerepelt, h használt, de az nem, hogy 10db gomb hiányzik róla, s némelyiket elég bajos újra felvarrni, mert a gomblyuk is szakadt :( Szóval a "jó állapotú" helyett más leírás kellett volna írni. Ettől függetlenül ajánlom Őt.
Másik fél: Teljes mértékben igaza van,bár használt állapota miatt tettem fel 1 forintra.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

brkrly55 (3424) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.01. 07:32:59

Termékkód

1480222492

korrekt,megbizható
Másik fél: Nem értem,hogy ,miért kaptam semlegest,vásároltam azonnal utaltam,átvettem.Vannak különleges emberek,megbízható,korrekt vagyok-és semleges?????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Calainis (194) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.01.31. 13:20:06

Termékkód

533398549

Jól sikerült képekvoltak feltéve a netre. Az asztal nem igazán kitünő állapotú,inkább maradjunk a használtnál. A többi része rendebn volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.