1203490.geological (223) 99.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 225 | 232 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 235 | 242 adásvétel |
| Az eladóként kapott 148 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
madox76 (2707) (Eladó)
Semleges
2011.10.17. 15:19:07
1483972145
Sajnos a termék megsérült csomagolás közben, így nem tudtuk postázni ! A vételárat a postaköltséggel együtt természetesen azonnal visszautaltuk !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sérülés csomagolás közbenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vételár kifizetése után az igért 2 napot jóval meghaladó idő után fel kellett hívni eladó figyelmét a szállítás megkezdésére.
Másik fél: A vevőnek igaza van, a karácsonyi hajtásban kimaradt egy tétel, pótoltam és elnézést. Üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt jó....
Másik fél: Visszatérítve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt volt. Amint átutaltam a pénzt már azon a héten meg is érkezett a termék, viszont a szövegben benne volt hogy minden laptophoz jó a töltő és érdekes módon 2 laptopból 1hez sem volt jó.
Másik fél: Sajnálom hogy nem voltak jók a csatlakozók, visszavettem volna a töltőt, ha jelezte volna. A leírásban pedig az áll, hogy kompatibilis a legtöbb notebookal.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palinkasjoco (65) (Vevő)
Semleges
2010.10.19. 16:56:29
182833452
Az adás-vétel létrejött.A fizetésnél volt probléma,mert a bankszámlára nem lehetett utalni.Ezért csak postán tudtam utalni.Igy viszont hosszadalmasabb volt a szállitás.Plussz költség és időpocsékolás volt a banki ut.Üdv palinkasjoco
Másik fél: A számlámra lehet utalni! Axa fiókban készpénzes befizetés nem lehetséges, ezt fel is tüntettem a vásárlói tájékoztatóban.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abszolut korrekt és megbizható volt de sajnos nem felelt meg a termék,a vevőt csak ajánlani tudom
Másik fél: Így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tul jo minösegü a rozsa mert az elsö bekapcsolásnál beesett a kapcsoloja
Másik fél: Elnézést a hibáért, a terméket kicseréltem volna, de nem vagyok gondolatolvasó, írni kellett volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
