marcsi874 (186) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 184 | 204 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 197 | 224 adásvétel |
| Az eladóként kapott 104 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem figyeltem, hogy csak személyes átvétel lehetséges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a szóban forgó adás-vétel nem jött létre, ennek ellenére mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sengaorib (22) (Eladó)
Semleges
2013.05.08. 17:59:03
1741333661
Rokonszenves, gyors partner, tökéletesen pozitív a benyomásom róla. Sajnos csak az átadás előtt vettem észre egy kis szakadást a hibátlannak hirdetett járóka bevonatának hajlatában. Értesítettem róla a vevőt, és így már inkább nem kérte, de nagyon kedves és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak az átadás előtt vettem észre egy szakadást a terméken, amiről értesítettem a vevőt, és így már nem kérte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az áru leütése után derült ki hogy lyukas, így nem kívántam már megvásárolni a terméket.Köszönöm azért hogy jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet nem jött létre, de minden tekintetben pozitív az eladó hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kriszko-78 (2941) (Eladó)
Semleges
2011.11.07. 19:18:26
1490982380
Az áru törötten érkezett hozzá.Jelezte a problémát,és megkérdezte "Mit lehet ilyenkor tenni?"Kértem fotókat a termékről, érdeklődtem a kézbesítés körülményeiről.Képeket kaptam (a válasz kérdéseimre elmaradt).AZONNAL VISSZAUTALTAM a 260+100Ft-ot,annak ellenére,hogy SIMÁN KÉRTE A KÜLDEMÉNYT,VÁLLALTA A SIMA POSTÁZÁSSAL JÁRÓ TELJES KOCKÁZATOT!Visszautalást követően megkérdőjelezte a csomagolást,valamint hogy már törötten adtam fel a küldeményt?!Ez volt korrektségem jutalma!Nálam FEKETELISTÁS VÁSÁRLÓ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket törötten kapta meg, melynek teljes árát + postaktg-t visszautaltam részére.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Variálgatós fajta! 10 levélváltás! stb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EZ EGY POZITÍV ÉRTÉKELÉS,CSAK SAJNOS NEM ENGEDI A RENDSZER ELADÓKÉNT. KÖSZÖNJÜK A MEGÉRTÉST ÉS A KEDVESSÉGET. ABSZOLÚT MEGBÍZHATÓ PARTNER,CSAKIS+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elkavartuk a cd-t és nem biztos hogy előkerül,ezért inkább visszautaltuk a pénzt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kamikaze749 (22) (Vevő)
Semleges
2010.05.24. 14:48:34
168860646
Sajnos a poló nem volt meg mikorra leütöttem, ezért nem jött létre tranzakció.Sajnálom.
Másik fél: Így igaz,én is sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Nem volt jó sajnos a nadrág,a terméket vissza küldtem a vételárat vissza kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
niko001_a (637) (Eladó)
Semleges
2010.04.18. 18:50:40
166220626
Sajnos elfogyott a megrendelt áru a vásárló méretében, így az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Tényleg így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
niko001_a (637) (Eladó)
Semleges
2010.04.18. 18:49:23
166228348
Nem volt jó a méret, másikat nem kért, így a vételárat visszafizettem.
Másik fél: Így igaz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kingesking (305) (Eladó)
Semleges
2009.12.21. 10:23:16
157909211
Mindenképp pozitív!!! Korrekt megbízható partner. Sajnos mivel a vásárlás nem jött létre a vatera rendszere nekem nem enged pozitív értékelést adni,de nagyon korrekt vevő. Mindenképp ajánlom!!!!
Bár mindenki ennyire korrektül tudna viselkedni. Nem lenne gondjuk az eladóknak. Mindent köszönök.
Másik fél: Nagyon köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
