kojakk_a (287) 99.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 288 | 1605 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 45 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 327 | 1651 adásvétel |
| Az eladóként kapott 143 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szepgabi22 (30) (Vevő)
Semleges
2016.01.09. 20:10:54
2166327095
Korrekt és gyors partner. Sajnos a méret nem volt megfelelő, ezért nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hibátlan termék, jól becsomagolva, gyors szállítás csak éppen a méret nem a leírásnak megfelelő volt. Az eladó segítőkésznek bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37795755 (56) (Eladó)
Semleges
2015.10.20. 13:46:51
2126248418
vevő állítása szerint az új cipő kopott, hordott volt! lakásban próbálva, egy órát hordva volt, hátha beáll a lábamhoz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem sikerült az adásvétel, de az eladó rendkívül megértő és korrekt volt, így ha lehetne, pozitív értékelést adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bongyorka44 (3) (Vevő)
Semleges
2015.05.12. 13:37:37
2069217821
Sajnos méret probléma miatt nem jött össze az adás vétel, de az elado maximálisan korrekt mindent tisztáztunk pozitiv!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9623446.Zsiak21 (3) (Vevő)
Semleges
2015.03.15. 14:15:36
2032620920
Sajnos az én hibámból nem jött létre a tranzakció. Külföldön való tartózkodás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bikerbors (4429) (Eladó)
Semleges
2015.01.31. 09:37:33
2011376234
Sajnos a rendelt terméket nem tudtam szállítani ,mert kifogyott a készlet a boltban.DE a vevő megértő volt és ezt köszönöm Neki! Csakis pozitív a véleményem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a kívánt termék kifogyottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.Sajnálom,hogy az üzlet nem jött létre.A kudarc ellenére másoknak merem ajánlani,mert valóban csak kicsin múlott az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethiba miatt meghiusúlt a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
schultz76 (111) (Vevő)
Semleges
2014.03.07. 09:58:48
1861569851
Tökéletesen zajlott le a tranzakció.Egy dolgot nagyon sajnálok, hogy a melegítőn teljesen egyértelműen fel van tüntetve az "S" méret és mégis "M"-esként lett meghirdetve és úgy vettem meg(ez nem mérés kérdése).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1321817.lauferro (178) (Vevő)
Semleges
2014.02.15. 12:04:55
1854562376
Pontos, gyors, segítőkész vaterás, de sajnos méretprobléma miatt meghíusult az adásvétel. Ettől függetlenül ajánlhatom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az ágy méretei miatt nem jött létre a vétel!De egy korrekt Vaterás!Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Benyi124 (2802) (Eladó)
Semleges
2013.12.19. 15:41:46
1836286670
Megesik az ilyen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Benyi124 (2802) (Eladó)
Semleges
2013.12.19. 15:40:59
1838451071
Megesik az ilyen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:34860601 (0) (Vevő)
Semleges
2013.12.04. 19:15:35
1830590807
Az elado korrekt tajekoztatast adott a termekrol,sanjos egyeb ok miatt nem jott letre az adas-vetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó rendkívül korrekt volt. Az én figyelmetlenségemből adódóan elmaradt az adásvétel. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel méretprobléma miatt nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az eladó hibájábol nem történt meg az adás vetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött össze; egyikünk sem tehet róla. Ezt leszámítva, mindenképpen pozitívot adnék neki. Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha lehetne pozitívat adnék ! ++++ De sajnos méretbeli problémák miatt nem jött létre a vásárlás. Ennek ellenére nagyon szimpatikus , gyors, rugalmas vateráshoz volt szerencsém. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MakulaSzilvi (658) (Vevő)
Semleges
2013.07.11. 09:42:16
1766074667
Korrekt vaterás,de méretbeni probléma miatt nem jött létre mégsem az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MakulaSzilvi (658) (Vevő)
Semleges
2013.07.11. 09:41:56
1769267933
Korrekt vaterás,kedves,de méretbeni probléma miatt nem jött létre mégsem az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem megfelelő mérete miatt meghiusult a tranzakció. A probléma nem az eladó hibájából adódott. A létre nem jött adásvétel ellenére nagyon barátságos, korrekt vaterást ismertem meg az eladó személyében. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha lehetne: pozitív. Ajándékba lett volna, de a méret nem stimmelt. A termék gyönyörű.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1748748.antoni83 (9) (Vevő)
Semleges
2012.11.18. 10:18:17
1646591987
Az én hibámból nem jött össze a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom! Az adásvétel végül nem jött létre, mert ajándékba lett volna, de időközben már kapott egyet akinek vettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ízlések nem egyeztek de majdnem ! Ha lehetne pozitív ,a termék egyébként tuti !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos méretbeli probléma miatt nem jött létre az adás-vétel,de az eladó kedves és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt a tranzakció nem jött létre! Az eladó korrekten állt a dogokhoz,ezért bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A méret nem volt megfelelő, de ez nem az eladó hibája miatt volt így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, nem jött össze.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, nem jött össze.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, nem jött össze.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, nem jött össze.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pacalka07 (140) (Eladó)
Semleges
2012.06.03. 19:00:50
1595543723
Semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem todott róla,hogy megvásárolta a terméket.Lehet valami rendszer hiba vagy nem tudom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet méretprobléma miatt nem jött létre ,ennek ellenére az eladó nagyon korrekt volt,ajánlom.Remélem másnak nagyobb szerencséje lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismano97 (738) (Eladó)
Semleges
2011.12.30. 22:48:33
1523921948
Sajnos nem vettük észre, hogy a 2 cipő méretben eltérő.Igy érthető módon a vevőnek nem volt jó.Ettől eltekintve nagyon korrekt partner!Kár hogy nem lehet meghiusult vásárlásnál pozitívat adni!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem vettük észre, hogy a 2 cipő méretben eltérő.Igy érthető módon a vevőnek nem volt jó.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maktuning120 (360) (Eladó)
Semleges
2011.12.10. 13:18:18
1506431807
Korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adás-vétel nem jött létre egyéb okok miatt!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló a licit megnyerése után meggondolta magát, nem kívánta megvásárolni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klumpapa (9527) (Eladó)
Semleges
2011.07.19. 10:05:32
1457072312
nem ajánlom ,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1351038.PetmanHC (280) (Eladó)
Semleges
2011.05.03. 08:28:26
1447645600
A vevő maximálisan korrekt! Mindenkinek Ajánlom!!! Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék (jogosan) nem felelt meg a vásárlónak. Megbeszéltük.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel gyorsan sikerült felvenni a kapcsolatot, cak sajnos a mez mérete nem felelt meg neki. Ettől függetlenül korrekt partner.
Másik fél: Köszönön ,a megértését méret sajnos nem megfelelő .Korrekt Vaterás !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel gyorsan sikerült felvenni a kapcsolatot, csak sajnos a mez mérete nem felelt meg neki. Ettől függetlenül korrekt partner.
Másik fél: Méret probléma ,köszönöm megértését ,korrekt Vaterás !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
54097.airpistol (653) (Eladó)
Semleges
2010.05.31. 19:38:32
170989865
Korrekt partner mert telefonált, hogy tévedésből licitált. Így semmi gond ezzel. Köszönöm
Másik fél: Elnézést mégegyszer ,téves licit :Kojakk
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
245685.Boticselli (4908) (Eladó)
Semleges
2009.12.05. 13:40:16
155051933
A részünkről pozitív, sajnos a Vatera rendszere nem engedi, hogy pozitív értékelést írjon az eladó ( vevő írhat)a vevő felé, ha nem jön létre az adásvétel.
Sajnos technikai okonál fogva nem jött át a megrendelés egy része és így csak később tudtunk reagálni a szállítási kérésre, amire rákérdezve csak, hosszabb idő alatt jött meg a válasz addigra eladtuk a modellt.
Sajnálom még egyszer.
Másik fél: a terméket megkaptam ,időben hibátlan állapotba,sajnálom,hogy ilyen későn jelzek ,kezdő voltam .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
