kike30 (1070) 99.35% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1071 | 2608 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 25 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1109 | 2669 adásvétel |
| Az eladóként kapott 519 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Client:1ed2a8 (0) (Vevő)
Semleges
2021.05.19. 19:03:53
3037654454
Nos, valóban nem tudtuk átvenni - bár valójában a kapcsolatfelvétel óta két hét telt el, nem három. Jeleztem az eladó felé, hogy a késedelem ellenére szándékunkban ?ll a napokban elmenni a termékért, de sajnos nem válaszolt. Ehelyett írta ezt a negatív értékelést. Mivel az eladó "nem hajlandó" többet várni, így elengedjük. Sajn?lom a kellemetlenséget, ami az ügylet meghiúsulásával együtt járt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cbacnagy123 (3) (Eladó)
Semleges
2018.05.14. 15:41:17
2619239306
Nagyon udvarias, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hinta tökéletes, az "új tulaj" imádja. Köszönöm szépen!
Másik fél: Kedves Nóra
Az utalás másnapján már postáztam önnek és adtam egy pozitív értékelést. Nagyon köszönöm hogy megerősíti hogy a hinta tökéletes. Még jobban örülök neki hogy az új tulajdonosa imádja. De akkor miért semlegeset adott nekem? Most miért rontja az átlagom? Nagyon elszomorított Mivel érdemelhettem volna ki a pozitívat?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miattam hiúsult meg az adás.vétel.Nem tudtam utalni önhibámon kívül,nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
percmutato (333) (Vevő)
Semleges
2016.05.09. 11:42:07
2226360968
elnézést az okozott kellemetlenségért, figyelmetlen voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kirhen_a (152) (Eladó)
Semleges
2015.11.15. 21:10:20
2154102908
Feleslegessé vált a termék, megértem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben feleslegessé vált a megvásárolt áru, megértem...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Audrey16 (301) (Eladó)
Semleges
2015.01.16. 12:37:21
2018018567
Sajnos valami közbejött: a problémát a vevő azonnal jelezte - megbízható, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék elkelt egy másik oldalon,de ez benne van a pakliban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ingalili (2525) (Eladó)
Semleges
2015.01.06. 13:29:01
2016006380
nem kérte a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranyfurt16 (410) (Eladó)
Semleges
2014.12.30. 18:56:06
2015317664
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kívánta átvenni a terméket,de korrekt volt és tájékoztatott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő jelezte, hogy nem veszi át családi okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranyfurt16 (410) (Eladó)
Semleges
2014.12.30. 08:29:18
2011943540
A tranzakció nem jött létre.Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kívánta átvenni a terméket,de korrekt volt és tájékoztatott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterasziget (1176) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 19:48:14
2009004929
Nagyon kedves, korrekt partner, aki már több alkalommal vásárolt tőlem, véleményem akkor is, és jelen esetben is nagyon pozitív. Az adásvétel nem jött létre, kizárólag emiatt kell semleges értékelést adnom. A partnert maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterasziget (1176) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 19:47:28
2008988927
Nagyon kedves, korrekt partner, aki már több alkalommal vásárolt tőlem, véleményem akkor is, és jelen esetben is nagyon pozitív. Az adásvétel nem jött létre, kizárólag emiatt kell semleges értékelést adnom. A partnert maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterasziget (1176) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 19:46:41
2006794796
Nagyon kedves, korrekt partner, aki már több alkalommal vásárolt tőlem, véleményem akkor is, és jelen esetben is nagyon pozitív. Az adásvétel nem jött létre, kizárólag emiatt kell semleges értékelést adnom. A partnert maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterasziget (1176) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 19:45:56
2012173157
Nagyon kedves, korrekt partner, aki már több alkalommal vásárolt tőlem, véleményem akkor is, és jelen esetben is nagyon pozitív. Az adásvétel nem jött létre, kizárólag emiatt kell semleges értékelést adnom. A partnert maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden oké.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves kommunikatív vevő. Sajnálom, hogy nem vette át a terméket. Becsületére váljon,hogy időben jelezte, mindenkinek ajánlom. +++++++++++++++
Másik fél: Félre értés történt. Egy forintért nyertem az úrtól egy láncot. Többet szerettem volna nyerni, ez nem egy olyan nagy tétel a postázáshoz. Ezért megírtam neki hogy rá bízom hogy át vegyem-e vagy inkább megtartaná Inkább át vettem volna ha tudom hogy nem olyan korrekt hogy ő is pozitívat adjon ha már megkérem rá
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
termék,nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt!!!!!!
Ennek ellenére, hogy a vevő a terméket nem vitte el nagyon pozitív volt.
Csak ajánlani tudom!!!!!+++++++++++
Másik fél: Nem felelt meg a termék mert 500-ért nyertem meg és 15000-ért adta volna... Én ennek ellenére pozitívat adtam neki Ő meg semlegeset mert nem vettem át????? Gerinctelen dolog volt!!!!!!!!!!!!!!!
És írja hogy hát végül is senkit nem ért kár... Csak az én lapomra piszkolt rá és van már tele az ilyen hülyeségekkel De az neki minek fájna
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
termék,nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt!!!!!!
Ennek ellenére, hogy a vevő a terméket nem vitte el nagyon pozitív volt.
Csak ajánlani tudom!!!!!+++++++++++
Másik fél: Nem felelt meg a termék mert 500-ért nyertem meg és 15000-ért adta volna... Én ennek ellenére pozitívat adtam neki Ő meg semlegeset mert nem vettem át????? Gerinctelen dolog volt!!!!!!!!!!!!!!!
És írja hogy hát végül is senkit nem ért kár... Csak az én lapomra piszkolt rá és van már tele az ilyen hülyeségekkel De az neki minek fájna
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ffcsilla (445) (Eladó)
Semleges
2014.09.18. 16:27:30
1958136725
Jól írja a kedves vevő.pont így volt.Nem voltam hajlandó oda adni az 1.-ért megnyert terméket.
Másik fél: Nem kaptam meg a megnyert terméket Az eladóval hiába próbáltam meg egyeztetni, többet kínálni a megnyert termékért, nem lehetett közös nevezőre jutni. Nem tudta eldönteni mennyiért adja oda!!! Még arra se volt képes hogy értékelje az erőfeszítéseimet és legalább pozitívra értékeljen Komolytalan, megbízhatatlan, bizonytalan, nem állja a szavát... Én nem veszek tőle semmit
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nightauditor (103) (Eladó)
Semleges
2014.07.31. 23:36:43
1935933914
Kedves, jó vaterás, nagyon tetszett neki a bluz, de elállt a vásásrlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nagyon tetszett neki a bluz, de elállt a vásásrlástólAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haracity (12360) (Eladó)
Semleges
2014.07.22. 00:08:37
1936476938
Sajnos ez a leütés téves volt, így az adásvétel nem jött létre. De a másik kettő igen, úgyhogy mindenképpen csak ajánlani tudom mindenkinek kike30 felhasználót, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez Igy igaz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
annelisette (258) (Vevő)
Semleges
2014.06.02. 12:32:22
1909044248
Az eladóval kedves volt, a termékkel is minden rendben volt, de kicsinek bizonyult a mérete sajnos. Ettől függetlenül mást is vásároltam tőle és ezt pedig megbeszéltük. Köszönöm és ajánlom másnak is!v
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fabianani (1784) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 07:19:18
1825043234
Becsületes teszveszes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam személyesen átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyika120 (22) (Vevő)
Semleges
2013.08.09. 12:11:19
1784990102
Korrekt-e?Az korrekt, hogy 1 gyerek bilire és WC szűkítőre odaírjuk,hogy "Szerintem ezeket el tudom küldeni csomagban, 2 kg-os határba szerintem bele fog férni " Egy ismerőssel lemértük a 2 terméket, nagyon belefért a 2kg-ba! :).Egyébként még jó,hogy Ő mindig korrekt,a semleges és negatív értékelések jól mutatják,valamint "A posta nem viccel, csak meglop, ha nem azzal hogy eltűnik a sima csomag, akkor azzal hogy menyit kér el a postázásért...".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kramldaniel (473) (Vevő)
Semleges
2012.10.24. 22:01:50
1657179245
Ne haragudj,de ezt így nem érzem korrektnek.Egy szóval nem írtad bele az aukcióba,hogy már csak a macis van,akkor nem licitáltam volna,és a verdás képpel árulod a terméket,ami már nincs is meg.Úgy érzem,át lettem ejtve.Ne haragudj,de így nem veszem át a terméket!Ez olyan,mintha meghirdetnék valamit,ami nincs,és amikor megvásárolják,akkor közlöm,hogy az már nincs de van egy hasonló,jó lesz?Nagyon csalódott vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
IVETT751011 (850) (Vevő)
Semleges
2012.05.16. 13:59:15
1576910018
Többször írtam e-mail és hívtam telefonon is, de nem válaszolt. Nem kaptam meg az árut, ha nem akarja ennyi pénzért odaadni, akkor miért teszi fel 1Ft-os aukcióra?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palmarita (433) (Eladó)
Semleges
2012.05.03. 22:06:20
1576188380
A vevő későn érdeklődött az áru minőségéről igy nem jött létre az üzlet mert nem felelt meg a kabát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andrewz_a (120) (Vevő)
Semleges
2011.12.14. 03:18:18
1497908270
A Cd-tok a leírtaknak megfelelően "karcos"...szerintem megjárta Vietnámot és Kelet-Timort is, a cd-ben található borító nagy valószínűséggel még Guttenberg nyomdájából való lehet, feltételezhetően kutyák marakodhattak rajta, a cd-t magát a lemezjátszó nem olvasta be, pedig mindenevő, a szalámis pizzát is vitte, ezt nem! A NASA-nak elküldöm tesztelésre, talán ők megbírkóznak a rajta levő adat előcsalogatásával.
Mindent egybevetve talán a Hamasz tud majd valamit kezdeni vele!Hölgyem!Az árú átverés
Másik fél: Tisztelt uram. Évek óta nem játszottam le a cd-t, ezért is adtam el mert csak porfogó volt nálam. Ha az idő vasfoga megette, és már nem működik (sajnos gyárival is megesik nagyon ritkán), akkor miért nem szólt nekem? Sima postán vissza küldte volna (elég ha csak a lemezt, hogy tudjam hogy tényleg nem kell), és én vissza fizettem volna a vétel árat. Ha nem nekem jelzi a problémát, akkor hogy tudjak rajta segíteni, megoldást találni? Kedves sorai feldobják az olvasót, de hát néma gyereknek ugyebár az ő édes anyukája se segíthet
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha lehetne, pozitívat adnék, véletlenül licitált, nagyon kedves, korrekt, jó kapcsolattartó, szívből ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Én is csak pozitívat tudok írni, nagyon korrekt és kedves eladó. Még egyszer elnézést és köszönöm a megértést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves eladó, de az aukcióba elfelejtette közölni, hogy ki van marva a hordozó foganytyúja ami igen zavaró.
Másik fél: Személyesen vették át, ketten is itt voltak. Kezükbe adtam, megnézték, én közben vissza is jöttem a papírjaiért... Volt rá idejük, lehetőségük, szépen sütött a nap... Ők itt a helyszínen nem nem találtak a termékben semmilyen kifogásolni valót. Én közben a fiammal is foglalkoztam, miután elmentek utána jutott eszembe hogy figyelmeztessem hogy a fertőtlenítő szereket nem szereti a hordozó fém nyele se, pár halvány foltot hagyott rajta már így is. Csupán kedvesség volt a részemről hogy erre is felhívtam a figyelmét. A vevő felém semmi problémát nem is jelzett. Később megdöbbenve látom a semleges értékelést. Tudtam volna csere alkatrészt szerezni a vevőnek ha szól De neki egyszerüb volt fikázni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
