xmparts (231) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 231 | 298 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 235 | 302 adásvétel |
| Az eladóként kapott 109 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő korrekt volt, az adásvétel a hibás termék miatt nem jött létre. Pozitív lenne, de sajnos nem engedi a Vatera.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hibás volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre,mert a gk.tulaj időközben összetörte az autóját!Elnézést kértem xmparts.tól is önöktől is
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cardeon_a (211) (Eladó)
Semleges
2011.05.23. 14:28:21
1455963547
Szerintem a Vatera hibájából, a Vatera szerint az én hibámból rossz áron listázódott ez a tétel (és még jónéhány). A vevő nem hibázott, csak mi - ha én voltam, azért elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hibás volt a listázás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
toma69_a (389) (Eladó)
Semleges
2011.01.30. 19:14:19
1435890110
Korrekt, megbízható vaterás. Sajnálom, hogy nem volt jó a termék!
Másik fél: Tisztelt toma69! Ha a képen látható terméket küldöd el, akkor jó lett volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
