insideman182 (164) 97.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 168 | 191 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 194 | 222 adásvétel |
| Az eladóként kapott 96 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
okrostomi989 (129) (Eladó)
Semleges
2013.10.23. 09:53:53
1813091558
Normális vásárló Ajánlom a vevőt mindenkinek,,,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valahogy felkerültAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
compradora12 (182) (Eladó)
Semleges
2013.02.19. 11:19:23
1710636323
A vevő meggondolta magát, mégsem kívánta megvenni a könyvet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BoriRoland (390) (Vevő)
Semleges
2013.01.02. 12:15:08
1685456576
A tranzakció nem jött létre általam, kisebb-nagyobb technikai okok léptek fel, melynek köszönhetően nem sikerült általam lebonyolítani az üzletet! Semleges értékelést adok, az eladó fél nem tehet erről!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horika107 (619) (Vevő)
Semleges
2012.12.21. 06:38:02
1678504322
A termékleírásban nem szerepelt, hogy a cipő koszos foltos (kimostam nem nagy gond)a felsőrész és a talp közötti rész több helyen el volt válva (csak kicsit néhány helyen és nem volt vészes mert cipész pár százért megcsinálta)! Viszont ami bosszant, hogy az eladó még meg akarta magyarázni:( Inkább mondta vna azt, enyhén kopott koszos,renoválásra szorul...ennyi!!!Ez a korrekt. Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre a tranzakció az eladó hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kommunikációs hiba történtA vevő elmondása szerint jelentkezett, de én ezzel sajnos nem találkoztam, ezért eladtam a terméket máshol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kommunikációs hiba miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elmondása szerint jelentkezett, én meg türelmetlen voltam, és máshol eladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kommunikációs hiba miatt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranyalma18 (256) (Eladó)
Semleges
2012.11.12. 21:54:38
1651453097
A tranzakció nem jött létre. Bár semleges értékelést adok, nem szeretnék újabb adásvételt bonyolítani a vevővel, melynek több oka van: minden esetben én írtam érdeklődő levelet, melyre csak ígérgetéseket kaptam. Így igen sok idő ment el és tekintve, hogy az utalvány határidős,szerintem ez nem korrekt hozzáállás. A legnagyobb bosszúságot számomra az okozza, hogy lett volna más vevő... Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3821028.fisch147 (4) (Vevő)
Semleges
2012.11.02. 12:40:44
1655912723
A kosaras nadrág egyáltalán nem volt jó állapotú, ahogy a hirdetésben szerepelt. A szárai teljesen kinyúltak, hiányzik a madzag belőle és a szál is kihúzódott 1-2 helyen. Lényegében használhatatlan. Mivel átverve érzem magam, ezért csak semleges minősítést tudok adni. Azt is csak azért, mert a kommunikáció, a gyorsaság és a csomagolás rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült a vevőt sehogyan sem elérni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vételár nem érkezett meg az adott határidő alatt, tovább nem tudok várni, sajnálom... Egyébként kedves, és jelentkezett is. Talán majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel lezajlott, de én pasira még ennyi nem vártam az életben! Legközelebb jobban igyekezzen a fizetéssel, mert nem mindenki olyan türelmes, mint én.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel lezajlott, de én pasira még ennyi nem vártam az életben! Legközelebb jobban igyekezzen a fizetéssel, mert nem mindenki olyan türelmes, mint én.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2728826.ChrisBreezy25 (60) (Eladó)
Semleges
2012.04.29. 18:35:11
1577202539
no comment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NO COMMENT!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem felelt meg, ezért az eladó korrekt módon visszavette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a mèret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel megtörtént....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom. Korrekt+++++ Sajnos a méret nem volt megfelelő, de megértően és korrektül reagált. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meg volt beszélve egyszer az átvétel a lakóhelyén,nem jött,vagy csak nem ismertük meg egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
320232.Otto64 (2333) (Eladó)
Semleges
2011.11.08. 18:28:52
1488496610
A vevő elállt a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyiur001 (876) (Eladó)
Semleges
2011.10.23. 19:11:45
1470157034
Nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10812788.Baileys3 (611) (Eladó)
Semleges
2011.09.30. 12:49:55
1479068652
Eladtam a terméket és a hirdetés fentmaradt.sry
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: eladtam a terméket é a hirdetés fent maradt .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos már másnak eladtamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt. Mindenkinek ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret nem felelt meg, visszaküldte, én visszautaltam az árát. Ennyi. Minden renben zajlott.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem történt meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
