sziszke79 (20) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
piramis99 (937) (Eladó)
Semleges
2012.05.01. 13:09:00
189919591
Nem jelenkezett!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyestelek (198) (Eladó)
Semleges
2011.02.06. 19:28:26
189782728
Sajnos a vételár majd 3 hónap alatt sem érkezett meg a számlámra, igy nem tudtam postázni a terméket. Többször kerestem e-mailben, amire nem jött válasz, a megadott telefonszám pedig nem jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SemmiCico (1066) (Eladó)
Semleges
2010.09.08. 10:08:56
173101604
Sajnos pozitívat nem enged a rendszer :( Kedves vevő, anyagi nehézségei adódtak. Felajánlottam a részletfizetési lehetőséget is, de arra már nem reagált. Semmi gond, részemről egyáltalán nincs harag. Kérlek ha értékelj pozitívval tedd, Te megteheted, én sajna nem :((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi nehézségek adódtak, semmi gond, megértettem. Viszont muszáj értékelnem, ha változik a helyzet kérlek értesíts, addig még tartom!janek30_a (157) (Eladó)
Semleges
2010.08.24. 10:08:57
178442453
Korrekten megbeszéltünk mindent.Én csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a motorkód nem eggyezett így nem jött létre az üzlet!Nem szeretek nagy negatívokat osztogatni, legyen ezért semleges. Először még válaszolt, időt kért, aztán eltűnt, hiába írtam, nem válaszolt. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.948304.Alvin81 (2394) (Eladó)
Semleges
2010.06.25. 07:42:43
170082793
Nem kérte a kerékpárt.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a kerékpárt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HÁÁÁT. Nem kommentálnám. Köszönöm.
Másik fél: Csak annyit írnék, hogy nem a valóságnak megfelelő adatok(esztétikai állapot) voltak megadva a biciklivel kapcsolatban.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ErdeszOutlet (3071) (Eladó)
Semleges
2010.03.16. 09:38:36
163820366
Sajnálom,hogy nem jött létre az üzlet,de mivel telefonált,hogy nem tud fizetni így semlegest adok.
Kérem,hogy máskor azért ügyeljen jobban a vásárlásra,ha nálam vásárol!
Másik fél: Korrekt eladó én azért ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
