csokailona (869) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 865 | 1657 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 870 | 1662 adásvétel |
| Az eladóként kapott 185 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
honey07bunny (684) (Eladó)
Semleges
2020.10.17. 20:34:43
2961405890
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semleges értékelés
Másik fél: Sajnálom, hogy nem értékeltem az adás vételt, amikor még lehetett. Én nem akartam gerinctelen lenni, mint a hölgy. A kabátot 1Ft-ért nyertem meg, nem akarta ideadni. Hosszú hetek és pénz átutalása után kaptam egy szándékosan megrongált kabátot. Látom kapott negatív értékelést már emiatt. Egyértelműen felelőtlen eladó, aki még másnak ad rossz értékelést. A beszélgetésünk itt elolvasható, mindenki levonhatja a saját következtetését: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=737besz_lget_s_1.jpg http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=218besz_lget_s_2.jpg http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=167besz_lget_s_3.jpg http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=334besz_lget_s_4.jpg
monicska82 (332) (Eladó)
Semleges
2014.07.21. 13:26:17
1931078672
Ha lehetne pozitívat adnék ugyanis miattam nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: A hordozókendő hossza nem akkora volt, mint ami a hirdetésben szerepelt. Az eladó korrekten visszavásárolta a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírtakkal ellentétben a ruhák nem M L hanem inkább XL méretűek voltak amit nem adott meg az adatlapon. A Partner komunikációjára és segítőkéségére viszont nem lehet panasz.
Másik fél: Kedves Vásárló! az adatlapon is jeleztem, hogy a beleírt méretek eltérhetnek, de méretileg megfelel a csomag kb 40-esnek. M,L= 38,40,42. Örülök, hogy a kommunikációmmal nem volt problémád, csak épp nem volt miért kommunikálnom. A problémádat ugyanis az értékelésedből tudtam meg, erről e-mailt, telefont nem kaptam tőled. Ha felveszed velem a kapcsolatot a problémáddal kapcsolatban valóban tudtam volna segíteni is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kingamario_t (103) (Vevő)
Semleges
2010.04.27. 12:12:29
988870020
a méretek nem egészen feleltek meg a valóságnak a nadrágon,kb 4-6 cm a különbség
Másik fél: Ha gond van a termékkel azt először az eladónak kéne jelezni. A méretekről nem tudom elképzelni, hogy ekkora eltérés lett volna,mert ha hibázok is ennyi elképzelhetetlen számomra. De kommunikációval segíthetünk volna rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
