Zsanett113_t (493) 97.1% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 501 | 906 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 530 | 942 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szaturnusz53 (1592) (Eladó)
Semleges
2020.02.11. 11:23:20
2858615453
Nem jelentkezett a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sugababe (358) (Eladó)
Semleges
2019.02.23. 08:07:35
2726304494
Téves vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tuningimport (9104) (Eladó)
Semleges
2018.08.22. 15:13:18
2654698790
Sajnos a beszállító kifogyott ebből a termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a beszállító kifogyott ebből a termékből.tuningimport (9104) (Eladó)
Semleges
2018.08.22. 15:13:04
2654698781
Sajnos a beszállító kifogyott ebből a termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a beszállító kifogyott ebből a termékből.xtcmania (1217) (Eladó)
Semleges
2017.04.28. 19:38:00
2423997980
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
mandula05 (90) (Eladó)
Semleges
2017.04.01. 19:46:33
2452518482
Mindenkitől elnézést kérek! Szennyvízcsőtörés miatt a termékekben állagváltozás következett be... A vevő nem hibázott, de csak semleges értékelést enged a rendszer...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibájából nem jött létre...boncabella (5231) (Eladó)
Semleges
2015.06.16. 19:56:12
2083061165
Kedves és gyors vásárló, ajánlom másoknak is. Maximálisan ++++++++++++++ Sajnos az adásvétel miattam nem jött létre, mert a ruha előtte el lett adva a boltban, és nem volt időm levenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boncabella (5231) (Eladó)
Semleges
2015.06.16. 19:55:16
2088219752
Kedves és gyors vásárló, ajánlom másoknak is. Maximálisan ++++++++++++++ Sajnos az adásvétel miattam nem jött létre, mert a ruha előtte el lett adva a boltban, és nem volt időm levenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orion0323 (655) (Eladó)
Semleges
2014.04.24. 20:26:18
1852366028
Bár megkésve, de küldtem a kért adatokat. Azóta sem válaszolt, türelmetlen, minimál kommunikációval.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elküldtem a kért adatokat, de nem válaszolt, nem reagált.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pénzt nem kaptam meg, mint utobb kiderült, rossz szamlaszamra utalta a vevő, ezért nem küldtem a termeket. Amikor tisztázódott ez a félreértés, azonnal postaztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés történt, a vevő véletlen másnak utalt, nem pedig a megadott szAmlaszAmra, ezért nem küldtem a termeket. Amikor ez kiderült, elutalta nekem is a pénzt és az adasvetel pár napon belül megvalósult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
raczjudit33 (504) (Eladó)
Semleges
2013.11.20. 12:13:07
1824492182
Minden a legnagyobb rendnen ment, megbízható, gyors vásárló!
Bátran ajánlom!:-)
Másik fél: Akkor miért semlegesen értékelték?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jmarcsika (270) (Eladó)
Semleges
2013.09.10. 12:02:41
1630851380
Koszonom a vasarlast.Elnezestca kesedelemert.Mindenkinek ajanlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Doggystyle86 (347) (Eladó)
Semleges
2012.12.28. 15:09:55
1667666558
Az automatikus levelet figyelmen kívül hagyta, mely tartalmazta az utaláshoz szükséges adatokat, így nem utalta el a vételárat. Aztán negatívat adott, azzal hogy nem válaszolok a megkeresésére. Ekkor felajánlottam neki, a postázást, amire ő nem reagált. Értékeléseit elnézve, nem először nem vett át terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom++++++++++++++Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fennakadások voltak a tranzakció lebonyolításában.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fennakadások voltak a tranzakció lebonyolításában.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lacika123 (243) (Eladó)
Semleges
2011.07.20. 11:31:12
1458712062
Pedig jó kis szoknya..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
