savudriaswarovski (604) 99.83%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 605 | 827 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 625 | 847 adásvétel |
| Az eladóként kapott 74 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lizrayder (534) (Eladó)
Semleges
2013.11.05. 12:41:40
1814570078
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket még mindig nem kaptam meg, ezért pozitívan nem tudok értékelni!!!
Másik fél: Ha valós e-mail címet adtál volna meg, akkor tudhatnád, hogy tegnap küldtem értesítést a postázásról. Ma kapod meg a terméket. Várhattál volna még az értékeléssel, hisz tudtad, hogy 2 hét az érkezés....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szandruska02 (19) (Vevő)
Semleges
2011.07.15. 22:38:27
1466566273
Ajánlani tudom csak,minden rendben ment volna,csak nem érkezett volna meg időbe az esküvőig a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ifjuandrea82 (5) (Vevő)
Semleges
2011.07.12. 18:10:02
1463123061
Mivel a terméket,már nem gyártják ezért az adás-vétel nem történt meg.De az eladó azonnal értesített,és küldött katalógust amiből választhattam másik terméket.Ezért az eladóról: kedves,gyors és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pancsika75 (617) (Vevő)
Semleges
2011.06.28. 19:56:20
1456458734
A ruhát még nem kaptam meg, elvileg 2 hónapon belül kapom meg a teljes összeg fizetésétől számítva.Remélem, így is lesz. Viszont ha nem értékelek, nem tudom használni a Vaterát...
Másik fél: A vatera nem függeszt fel azért, mert nem értékelsz időben szerintem. A héten postázniuk kell a ruhádat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Breki76_v (208) (Vevő)
Semleges
2011.06.01. 18:06:56
1443534638
--------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elismerem a felelősségem, miattam hiúsult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
December 3-án zárult le az árverés, 7én kifizetük.
JANUÁR 6 -RA KAPTUK MEG!!!! A karácsonyi ajándékbol még újévi se lett!!! Amugy az áru rendben volt.
Másik fél: Nem a postai szolgáltatást kell értékelni. Ünnepek alatt ilyen a nemzetközi posta, ez köztudott. Legalább megérkezett. Több partnertől hallottam, hogy ellopták a csomagjukat. Nagyon sajnálom, de ez nem az én hibám. Én megrendeltem a fizetés napján. A postáért nem tudok felelősséget vállalni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hatalmas késéssel kaptam meg amit rendeltem,de legalább megkaptam.
Másik fél: Hatalmas késéssel????? 2 nap késéssel kaptad meg!
24-25-26-27-31-1-2-3 -án nincs postai szolgáltatás!!!! Azt ne számold bele! És egyébként se a postai szolgáltatást kell értékelni, ha nem engem és a terméket! Az meg hibátlan!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom hogy ilyen körülményesen sikerült az adásvétel, sajnos eléggé elhúzódott, de a termék nagyon jó. Az eladó megpróbált minden tőle telhetőt, de a rendelésével is voltak gondok és a posta sem volt túl gyors. Sorry, de ez semleges.
Másik fél: Nem tudok semmilyen rendelési gondról. A fizetés napján megrendeltem a terméket. A tengeren túlról hozza a posta az ékszereket és az Ünnepek környékén a posta sajnos ilyen megbízhataltan, lassú. Én nem követtem el semmi hibát! Engem kell értékelni, nem a postai szolgáltatást! Amikor kézhez kaptam a terméket akkor elsőbbségivel küldtem el. Másnap a vevőnél volt. Nem volt semmi gond a rendelésemmel........
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikoletty_a (40) (Vevő)
Semleges
2009.12.29. 16:57:58
157679142
Az áru nagyon szép, viszont a szállítással volt egy kis gond, de ez betudható a karácsonyi zsongásnak! Mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Nyugodtan adhattál volna pozitív értékelést is.
Az, hogy a posta meghalt a karácsony miatt az
nem az én hibám. Én mindent megtettem.
De azért köszi az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben elkeseredett vagyok mert a medált amit rendeltem édesanyának szántam volna karácsonyi ajándéknak, de nem érkezett meg. Szállítási időnek 10-14 nap volt feltüntetve, de hozzám még 15 nap után sem érkezett meg! Remélem 2 ünnep között ide ér!!!!!!!!!
Másik fél: Nem tehetek róla, hogy az ünnepek előtt ilyen a posta. Eddig még sose volt ilyen gond. Nagyon remélem, hogy nem lopták el a megbízható magyar postások!!! Több megrendelőmtől hallottam, hogy ellopták a csomagjaikat amiket más cégektől rendeltek karácsonyra. Sajnálom, nem tudok mit tenni. Az ünnepek közeledtével nem lehet számítani a postára.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt,és megbízható. Nem a mi hibánkból nem jött létre az üzlet! Az a fránya informatika néha melléNyúl.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajna nem tudtam érte menni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kő átadása késve, de megtörtént, melyet ajándékkal honorált. köszönöm
Másik fél: Az ajándékot nem azért adtam, mert késett az áru! Szoktam adni ajándékot a vevőimnek. A posta késése miatt nem kéne semlegest adni. El kéne olvasnia a szabályzatot! Egyébként 4 nap volt a postai átfutás. Ennyit nem tud várni???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3027370.laura84a_t (9) (Vevő)
Semleges
2006.03.08. 01:48:50
314367379
a gyurut megnjertem de az elado nem kivanja elkldeni utanvetellel mert rossz tapasztalata van . en kulfoldon vagyok es nem tudok rozsaszinu csekkel fizetni ., igy az adas vettel elmarad.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
