savudriaswarovski (604) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala

99.83% pozitív visszajelzés
(605 Felhasználó adta)
99.83% pozitív visszajelzés
(605 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 605 827 adásvétel
Semleges: 19 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 625 847 adásvétel
Az eladóként kapott 74 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2005.05.14.
Utolsó belépés: 2016.04.24. 19:48
Inaktív!
36 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

lizrayder (534) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.05. 12:41:40

Termékkód

1814570078

A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kittina17 (60) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.11. 10:58:35

Termékkód

1463119731

Saját hibámból.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

renagolden (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.21. 12:03:02

Termékkód

1473213241

A terméket még mindig nem kaptam meg, ezért pozitívan nem tudok értékelni!!!
Másik fél: Ha valós e-mail címet adtál volna meg, akkor tudhatnád, hogy tegnap küldtem értesítést a postázásról. Ma kapod meg a terméket. Várhattál volna még az értékeléssel, hisz tudtad, hogy 2 hét az érkezés....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Szandruska02 (19) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.15. 22:38:27

Termékkód

1466566273

Ajánlani tudom csak,minden rendben ment volna,csak nem érkezett volna meg időbe az esküvőig a csomag.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ifjuandrea82 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.12. 18:10:02

Termékkód

1463123061

Mivel a terméket,már nem gyártják ezért az adás-vétel nem történt meg.De az eladó azonnal értesített,és küldött katalógust amiből választhattam másik terméket.Ezért az eladóról: kedves,gyors és ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pancsika75 (617) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.28. 19:56:20

Termékkód

1456458734

A ruhát még nem kaptam meg, elvileg 2 hónapon belül kapom meg a teljes összeg fizetésétől számítva.Remélem, így is lesz. Viszont ha nem értékelek, nem tudom használni a Vaterát...
Másik fél: A vatera nem függeszt fel azért, mert nem értékelsz időben szerintem. A héten postázniuk kell a ruhádat.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Breki76_v (208) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.01. 18:06:56

Termékkód

1443534638

--------------------------------------------------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mazumel11 (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.31. 14:22:36

Termékkód

1456460319

nem jött létre a vásárlás

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Cesare82 (71) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.01. 14:26:45

Termékkód

155868901

Elismerem a felelősségem, miattam hiúsult meg az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

joker71s (54) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.07. 11:36:31

Termékkód

157679134

December 3-án zárult le az árverés, 7én kifizetük. JANUÁR 6 -RA KAPTUK MEG!!!! A karácsonyi ajándékbol még újévi se lett!!! Amugy az áru rendben volt.
Másik fél: Nem a postai szolgáltatást kell értékelni. Ünnepek alatt ilyen a nemzetközi posta, ez köztudott. Legalább megérkezett. Több partnertől hallottam, hogy ellopták a csomagjukat. Nagyon sajnálom, de ez nem az én hibám. Én megrendeltem a fizetés napján. A postáért nem tudok felelősséget vállalni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

timocica77 (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.06. 13:30:46

Termékkód

157679156

Hatalmas késéssel kaptam meg amit rendeltem,de legalább megkaptam.
Másik fél: Hatalmas késéssel????? 2 nap késéssel kaptad meg! 24-25-26-27-31-1-2-3 -án nincs postai szolgáltatás!!!! Azt ne számold bele! És egyébként se a postai szolgáltatást kell értékelni, ha nem engem és a terméket! Az meg hibátlan!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

czgaben (59) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.01. 09:19:38

Termékkód

157681107

Nagyon sajnálom hogy ilyen körülményesen sikerült az adásvétel, sajnos eléggé elhúzódott, de a termék nagyon jó. Az eladó megpróbált minden tőle telhetőt, de a rendelésével is voltak gondok és a posta sem volt túl gyors. Sorry, de ez semleges.
Másik fél: Nem tudok semmilyen rendelési gondról. A fizetés napján megrendeltem a terméket. A tengeren túlról hozza a posta az ékszereket és az Ünnepek környékén a posta sajnos ilyen megbízhataltan, lassú. Én nem követtem el semmi hibát! Engem kell értékelni, nem a postai szolgáltatást! Amikor kézhez kaptam a terméket akkor elsőbbségivel küldtem el. Másnap a vevőnél volt. Nem volt semmi gond a rendelésemmel........

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nikoletty_a (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.29. 16:57:58

Termékkód

157679142

Az áru nagyon szép, viszont a szállítással volt egy kis gond, de ez betudható a karácsonyi zsongásnak! Mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Nyugodtan adhattál volna pozitív értékelést is. Az, hogy a posta meghalt a karácsony miatt az nem az én hibám. Én mindent megtettem. De azért köszi az értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Zsani13 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.25. 11:51:15

Termékkód

157680794

Teljes mértékben elkeseredett vagyok mert a medált amit rendeltem édesanyának szántam volna karácsonyi ajándéknak, de nem érkezett meg. Szállítási időnek 10-14 nap volt feltüntetve, de hozzám még 15 nap után sem érkezett meg! Remélem 2 ünnep között ide ér!!!!!!!!!
Másik fél: Nem tehetek róla, hogy az ünnepek előtt ilyen a posta. Eddig még sose volt ilyen gond. Nagyon remélem, hogy nem lopták el a megbízható magyar postások!!! Több megrendelőmtől hallottam, hogy ellopták a csomagjaikat amiket más cégektől rendeltek karácsonyra. Sajnálom, nem tudok mit tenni. Az ünnepek közeledtével nem lehet számítani a postára.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mocimboa (122) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.26. 10:54:42

Termékkód

155868895

Az eladó korrekt,és megbízható. Nem a mi hibánkból nem jött létre az üzlet! Az a fránya informatika néha melléNyúl.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

playmate005 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.02. 01:14:20

Termékkód

657671994

:-(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Zsebzsotem (85) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.06.22. 15:46:09

Termékkód

640113170

sajna nem tudtam érte menni

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gabrille (28) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.09.18. 20:19:14

Termékkód

1417973215

A kő átadása késve, de megtörtént, melyet ajándékkal honorált. köszönöm
Másik fél: Az ajándékot nem azért adtam, mert késett az áru! Szoktam adni ajándékot a vevőimnek. A posta késése miatt nem kéne semlegest adni. El kéne olvasnia a szabályzatot! Egyébként 4 nap volt a postai átfutás. Ennyit nem tud várni???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

3027370.laura84a_t (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.03.08. 01:48:50

Termékkód

314367379

a gyurut megnjertem de az elado nem kivanja elkldeni utanvetellel mert rossz tapasztalata van . en kulfoldon vagyok es nem tudok rozsaszinu csekkel fizetni ., igy az adas vettel elmarad.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.