bocy73 (1351) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1350 | 1424 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1366 | 1440 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1380 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ez nem szövet volt hanem valami szivacsos neilon anyag!!! nem szövet az biztos
Másik fél: Európai legmagasabb minősítéssel, TÜV minősítéssel rendelkező kiváló, napfény álló-bolyhosodás mentes üléshuzatról beszél.
Nem pamut, de ezt senki nem is állította, kevert szálas pont a kinyúlás és bolyhosodás ellen.
3 rétegű vastag anyag!!!!
A SZÖVET AZ LEHET KEVERT SZÁLAS IS,ATTÓL MÉG SZÖVET!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én Zafirámra nem lehet feltenni ezt a csomagtartót, így nem jött létre az üzlet. Megértő, igen korrekt becsületes partner. Csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aesaspedkft (1) (Vevő)
Semleges
2014.02.14. 07:33:48
1856240588
Sajnos az én autómhoz nem lehetett felszerelni a terméket. Ajánlom mindenkinek az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vatera hibaüzenete miatt kétszer vásároltuk meg ugyanazt a terméket, sajnos töröltetni nem tudtuk. Az eladó nagyon készséges, kommunikatív volt. Pozitívat adnék legszívesebben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, tisztességes vaterás, de sajna egy kis félreértés miatt az üzlet nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
diana990_a (29) (Vevő)
Semleges
2012.05.07. 22:28:30
1551008498
Sajnos nem sikerült az átvétel helyét és időpontját össze egyeztetni. Nagy részben a távolságnak tudható be.Én szerettem volna látni az árut mielött kifizetem.
Másik fél: A távolságnak is betudható , de 4 alkalommal vittem fel a terméket Pestre az előre megbeszélt és egyeztetett időpontban. Egy hónapig vittem és hoztam , mert a vevő a megbeszélt időpontokban nem jelentkezett és nem is hívott. Aki ennél többet és türelmesebben is megtesz a vevőért annak megemelem a kalapom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon halvány teljesítményű termék,ezt jelezni kellene a vásárlónak előre!
Másik fél: Egyesek összekeverik a 150W-ot az 1500W-os hősugárzóval! Tisztába kellene lenni a teljesítményekkel, mielőtt kritizálunk valamit!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én áltam el a vásárlastol mindenkinek ajálani tudom Mivel sokal olcobban kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem passzolt a vevő autójába így az üzlet nem jött létre! De a partner maximálisan korrekt volt!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék nem paszolt a vevő autójába így az üzlet nem jött létre!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időközben eladta más fórumon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon nem nálam nem működött az árú :(
De az eladó nagyon gyorsan és pontosan bonyolította le a dolgokat +++
Másik fél: A terméket természetesen visszavásároltam,és újra teszteltem, nálam megfelelően működött minden funkciója, valószínűleg alacsony tápfeszültségről próbálta beüzemelni a tisztelt vásárló ezért nem üzemelt megfelelően.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás és a kommunikáció terén nagyon pozitív, gyors. A vendégágy sajnos mire megérkezett lyukas volt, de ez történhetett a szállítás során is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó,csak máshol is hírdetve volt az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2022156.Imre291 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.08.04. 23:10:30
1467308375
Nem tudtam elérni telefonon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korekt vaterás
Másik fél: Nem igazán értem a semleges értékelést, nem jelezte , hogy bármi gondja lenne a termékkel. Időben feladtam és szerintem meg is érkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de voltak problémáim
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
