rincsibincsi (875) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 878 | 1430 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 883 | 1435 adásvétel |
| Az eladóként kapott 162 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1624978.lunitari1_v (20) (Vevő)
Semleges
2010.12.31. 13:34:56
1267068894
Sajnos kórházban voltunk sokáig, úgyhogy miattam hiúsult meg! Sajnálom!
Másik fél: akkor mire a semleges ???????????????????????????????????????????????????????????????????? gratulálok !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13916796.teri_2013 (34) (Vevő)
Semleges
2009.09.01. 18:32:30
700787478
6-8 éves tunika helyett, kaptam egy 9-10 éves 140-es tunikát. E-mail után nekem kellett felhívni. Kérdés?
Másik fél: Miért nem kérdted hogy mérjem le?ez egy vékony 9 évesre már nem jó !!!!nem is telefonáltál ,kamu ! és esélyt se adtál hogy vissza vásároljam !!! Gyerekes ez a hozzá állás !!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
