zsebi79 (109) 92.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Matyika001 (324) (Eladó)
Semleges
2015.04.23. 22:02:51
2056151813
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Matyika001 (324) (Eladó)
Semleges
2015.04.23. 22:02:22
2056151519
A vevő nem keresett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az eladas
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erika827 (6215) (Eladó)
Semleges
2015.01.05. 09:34:47
2012623766
4 hetet vártam rá,nem utalt.A leveleimre nem válaszolt.Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
traki333 (4075) (Eladó)
Semleges
2014.06.23. 23:00:21
1914583286
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
traki333 (4075) (Eladó)
Semleges
2014.06.23. 22:59:53
1914582725
A mai napig nem érkezett be a termékek vételára
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem válaszolt, nem jelentkezett a termékért. Ha igényt tart rá várom jelentkezését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem válaszolt, nem jelentkezett a termékért. Ha igényt tart rá várom jelentkezését.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TrendiLakas (1201) (Eladó)
Semleges
2013.04.30. 21:50:44
1737090878
Nem is értem miért nem utaltál be, annyira szeretted volna, és elképesztően csinos darab... Sajnos az értékelést ma le kell adnunk, nem tudunk tovább várni vele, mert a rendszer nem enged akkor belépni. PLáne, hogy a levelünkre sem válaszolsz....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ditti979 (1688) (Eladó)
Semleges
2011.08.31. 21:08:12
1469938742
jót nem tudok írni, így inkább nem írok semmit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hétig vártam, hogy kifizesse a vételárat, ezután jelentette be elállási szándékát, igen megbízhatatlan és komolytalan vevő - nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a terméket leütés után egyből kifizettem(átutaltam). A termékről 3 hét után kiderült hogy nincs is( ami volt az hibás volt az eladó állítása szerint) másikat nem tudott küldeni. A vételárat több mint 60 nap után utalta vissza többszöri telefonálás után(többszöri igérgetés után). Azért nem kap negatívat, mert visszakaptam a pénzt!! Máskor meggondolom az előre utalást!!! Mindenki vonja le a tanulságot!!! További jó adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
