1213210.Titoboy_a (136) 97.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 139 | 143 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 153 adásvétel |
| Az eladóként kapott 56 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2012.12.02. 14:39:15
1679349122
Kedves vevő, de az eladás most nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható,kedves vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megoldottuk.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nonstopeurosped (104) (Vevő)
Semleges
2012.11.13. 18:21:02
1661974181
Nehéz kommunikálni az eladóval,picit lassú volt a postázás. A töltő szálszakadásos,stylus nincs,erről nem kaptam tájékoztatást. Amúgy majdnem korrekt volt.
Másik fél: A töltőt vállalom, sajnos elfelejtettem róla szólni, hogy utángyártott és a burkolat lejött a végéről, (de teljesen jól működik) mert elég rég használtam már, és teljesen kiment a fejemből, de semleges helyett megtudtuk volna oldani, hogy utána küldök egy gyárit. A telefonszámom cserélődött, az új fel van tüntetve az adatlapomon, azon bármikor el lehetett volna érni, és emelett e-mail-okra max. 1nap késéssel válaszoltam. A postázásról annyit, hogy behívos vagyok, sajnos ha hívnak mennem kell, nem tudtam rögtön feladni, de nekem ha valami nagyon sürgős, akkor mindig személyesen megyek el érte.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2176434.pali52rr (333) (Eladó)
Semleges
2012.08.27. 19:18:52
1636240088
Véletlen kettőt ütött le. Korrekt vevő maximálisan ajánlom!+++++++++++++
Másik fél: Igen, köszönöm a megértés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gsmhome (12901) (Eladó)
Semleges
2012.06.29. 17:36:37
1603761617
Sajnos miattunk nem jött létre az üzlet, készlethiány miatt! Elnézést kérünk a kellemetlenség miatt!
Másik fél: Semmi gond
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VipTechnika (5528) (Eladó)
Semleges
2012.06.21. 14:30:45
1602137489
A vevőnek időközben megoldódott a telefon problémája, így erre a készülékre nem volt szüksége. Korrekt partner, rendben jelezete!
Másik fél: Igen az én hibám volt vagyis a szervíz-é, mert telefonon azt mondták rossz nem javítható és mire oda értem müködött a telóm! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Semleges
2012.06.03. 10:07:24
1588866044
Bár a számlaszám el el lett küldve, az utalás ezidáig nem történt meg, vagyis én nem kaptam róla infót. Amennyiben érkezik összeg, úgy az értékelésemet visszavonom.
Másik fél: heló tudnál változtatni az értékelésen mert már nállam van! köszi:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
