ZakiNr01 (300) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 300 | 325 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 329 | 354 adásvétel |
| Az eladóként kapott 240 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az adás/vétel nem sokerült de mindenkinek ajánlóm és nagyon becsületes eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rettentő korrekt eladó aki igazán ritka és érdekes darabokat árul. Most sajnos nem jött össze de úgy gondolom nincs okom panaszra mert egy olyan személyét ismertem meg akivel bármikor szívesen cserélek vagy vásárolok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az óra nem müködik,elemcsere után sem pedig ki volt irva hogy "jol működik"
Másik fél: Természetesen az Óra a leírásnak megfelelően és a képeken látszó módon MŰKÖDŐKÉPES állapotban volt,és így is lett postázva.Nem tudom,mit csinált az Órával.Az 1-ft-os aukciót kb szíj áron megnyert Órát a hirdetésnek megfelelő állapotban küldtem a vevőnek.Aki még a megjelölt postaköltségből is alkudott.Az állítólagos problémát,nem jelezte,csak a semleges értékelésből tudtam meg.Üzletkötésre nem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vásárolnék többet tőle,csak azért nem írók negatív értékelést, mert visszavásárolta az órát,de az az óra amit árult egy picit sem felelt meg a hirdetésben leírtaknak.
Másik fél: A partner valótlant állít!Megnyerte a terméket,utána mondvacsinált indokkal és,hogy a "felesége mondta" visszaküldi az órát.Jóhiszeműen visszavásároltam.Visszakaptam egy működésképtelen,belebuherált órát!Az óra amikor Én feladtam teljesen megfelelt az általam leírtaknak viszont vissza,egy szervizelésre szoruló órát kaptam.Nem ajánlom senkinek,értékelésem NEGATÍV!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló Eladó. Kommunikáció, rugalmasság maximális. Személyes találkozó sajnos egyéb elfoglaltság és a vásárlás okafogyottsága miatt nem valósult meg. Feltétel nélkül ajánlom szimpatikus hozzáállása miatt is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martonisti (217) (Vevő)
Semleges
2016.04.27. 13:57:17
2215211312
az óra női nem férfi amugy megbizható
Másik fél: Kedves vásárló!Az Óra amit megvásárolt természetesen,nem női hanem férfi,korabeli méret ami természetesen kisebb mint a modernek.Aminek a méretei a terméklapon szerepeltek,mint ahogyan a kategória választás is megfelelő volt!Kérem legközelebb körültekintőbben licitáljon és a valóságnak megfelelően értékeljen.Ha esetleg nem ért hozzá,kérdezzen,van arra is lehetőség.További sikeres üzleteket kívánok.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes találkozás során kiderült, hogy félreértettem az óra szerkezetére vonatkozó információkat. Az szimpatikus eladó megértően rugalmas volt és így az adás-vételtől elálltunk. Az eladó maximálisan korrekt partner, csak ajánlani tudom minden vaterásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6443784.joolala52 (4) (Vevő)
Semleges
2015.06.24. 13:55:57
2074336091
Az óra méretét nem adta meg, egy gyerek óra volt az aukció tárgya. A csatolt fénykép hamis éretett tükrözött. A óra nem jár, a szíja szakadt.
Nem erre számítottam.
Másik fél: Felhívom a "Vevő" figyelmét a közeljövőben olvassa el a termékleírást amiben általában leírják a termék adatait.Amit természetesen Én is megtettem!
Tehát : 1 : az Óra mérete szerepelt a leírásban amiből következett,hogy nem gyerek Óra volt az aukció tárgya és még a kategória ( férfi karóra ) is segített a beazonosításban.
2 : A csatolt fényképek nagy felbontású , jó minőségű több oldalról készült felvételek. Amelyek az adott Óráról készültek és minden látszott róla ami a leírásban szerepelt.
3 : " A óra nem jár " észrevételre reagálva : A már említett képeken látszik , hogy nincs benne elem és a termékleírásban szintén olvasható , hogy elemcsere után nem indult újra.Így volt hirdetve!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anett77model (1047) (Vevő)
Semleges
2015.01.08. 09:36:28
2021239643
Az eladó kifogástalan, kedves, rugalmas! Sajnos én néztem el a típust! Bocsánat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
preludium75_v (313) (Vevő)
Semleges
2014.04.13. 08:22:02
1873951811
A kerekek méretprobléma miatt nem felelt meg. Egyébként pozitívat érdemelne...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külső okok miatt a tranzakció kölcsönösen meghiusult, nem jött létre, de az eladó maximálisan pozitív, és segítőkész volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bandras983 (63) (Vevő)
Semleges
2013.03.06. 14:17:57
1721435966
Rendkívül gyors, korrekt és kommunikatív. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes talákozokor derült ki,hogy nem erre a tipusra gondolt,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az elado rendes, tisztesseges és jol kommunikal. A vetel sajnos nem jott letre, de ajanlom mindenkinek hogy nezze meg a termekeit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors kapcsolatfelvétel,segítőkész, megbeszélt időpontban és helyen találkoztunk, korrekt vevő. +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem indult el.... mint utólag kiderül elem le volt merülve.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtuk összeegyeztetni az idöpontot a személyes átvételhez, amihez ragaszkodtam volna. Az eladó nagyon korrekt és megértö volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
liliana745 (158) (Vevő)
Semleges
2012.09.03. 13:48:18
1633322309
Sajnos nem az a kaliber volt amire gondoltam,de az eladó nagyon korrekt volt köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció a távolság miatt nem jött létre.Az eladó korrekt,megértő partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
farkasf52 (779) (Vevő)
Semleges
2012.06.20. 08:52:18
1600854377
A személyes átvétel alkalmával az óra nem volt működőképes, így elálltam a vásárlástól. Egyéb tekintetben a partner megítélése pozitív, s feltétlen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Naumgabo (186) (Eladó)
Semleges
2011.12.29. 11:22:26
1522240517
Az üzlet meghiusult.Bár a vevő nagyon szimpatikus volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves ,megbízható eladó.Elnézését kérem,ez most nem jött össze.Ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem felelt meg a termék!Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött össze, de az Eladó nagyon korrekt segítőkész, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vizipolo (1195) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 16:46:24
1442183480
Sajnos szij méretprobléma miatt most nem üzleteltünk.Pozitivot adtam volna, ha a gép engedné, korrekt, megbizható, ajánlom mindenkinek,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szij méret problémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OPTIKERBT (29) (Eladó)
Semleges
2011.03.07. 15:13:07
1445980471
KORREKT, RENDKÍVÜL GYORS, ÉS NAGYON MEGBÍZHATÓ! CSAK AJÁNLANI TUDOM+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretbeli gond! Egyébként POZITÍV++++Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre,de egy személyes találkozón mindent meg tudtunk beszélni, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
el állt üzlettől amit saját maga kínált fel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden korrektül ment de sajnos előre nem látható méretprobléma miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Sajnos így volt!De a Partner nagyon korrekt,üzletkötésre ajánlom!Üdv!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az értékesítés.
Méretproblémák miatt nem volt megfelelő a termék, ezért közös megegyezéssel eltekintettünk az üzlettől.
Ennek ellenére ajánlom, mivel korrekt, megbízható partner és ki tudja talán még találkozunk a vaterán!
Másik fél: Nagyon sajnálom,pedig szép volt a termék.Üdv!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
