NPis368 (388) 99.49% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 388 | 511 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 410 | 533 adásvétel |
| Az eladóként kapott 34 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem megfelelő termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bantha972 (290) (Eladó)
Semleges
2015.01.10. 22:23:16
2008757738
Sajnos az adasvetel nem lett sikeres, mert a postan kiloptak a csomag tartalmat. A Vevo hozzaallasa, megertese es segitokezsege a legmesszebbmenokig pozitiv volt! A keletkezett kart felesben alltuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevo nem kapta meg a termeket, mert a postan felbontottak a csomagot es kiloptak a keszuleket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Részemről pozitívra értékelem a kedves vásárlót, de sajnos a Magyar Posta elvesztette a küldeményt és ezért nem jött létre az üzlet. A vételára és postaköltséget visszautaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Magyar Posta elvesztette a küldeményt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Conrad_Elektronika (2832) (Eladó)
Semleges
2014.09.23. 09:07:32
1974225272
Ezen a napon: Tuesday, September 16, 2014 1:31 PM a rendelésén megadott e-mail címre értesítést küldtünk, hogy a termék átvehető üzletünkben. Az áru továbbra is várja, hogy átvegyék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át az árut.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lasermegoldasok (796) (Eladó)
Semleges
2014.07.04. 21:52:27
1923190934
Véletlenül licitált. Egyébként korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható vaterás!!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Most Nem jött össze, Megbízható vaterás!!!!++++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt üzleti partner !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, az adás-vétel az én figyelmetlenségem miatt nem törtétn meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: saját figyelmetlenségből nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ericboy01 (239) (Eladó)
Semleges
2013.01.15. 11:15:40
1678730162
adas vetel nem jött letre az árat visszautaltam még az értéklést nem módosította pedig megkértem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: adas vetel nem jött letreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
deakistvannagy (16) (Vevő)
Semleges
2012.07.17. 13:14:16
1587102788
A termek nem ahhoz az tipusú autóhoz való volt amihez az eladó feltuntette!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakosadam84 (229) (Eladó)
Semleges
2012.03.22. 18:37:30
1558755032
Maximálisan korrekt partner. Sajnos üzletünk meghiúsult, mivel a vevő alaplapjának bios-a nem fogadja el a vásárolt terméket. Gyors és korrekt partner a problémát még időben jelezte. Korrektségéért és gyorsaságáért különösen ajánlom! Pozitívat érdemel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kompatibilitási probléma jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek. Sajnálom, hogy nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladó téves értékelést adott (egy előző eladása értékelését küldte el nekem), ezért nem jött létre a tranzakció. Később megismételtük szabályos aukció keretében az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval nem tudtam felvenni a kapcsolatot (2 mailt írtam, egyikre se érkezett válasz, megadott telefonszámra nem volt kapcsolható előfizető), ezért az aukció számomra okafogyottá vált. További szépeket kivánok! Üdv!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó az eladás előtt még kipróbálta a készüléket, de az nem kapcsolt be, így az adásvétel nem jött létre, viszont nagyon korrekt volt hogy ezt jelezte időben, így ajánlom bátran mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10785227.ivanka69 (28) (Vevő)
Semleges
2011.09.08. 14:11:55
1472982350
Korrekt,rugalmas kedves partner. Sajnos rejtett hibája volt a készüléknek,amit senki sem vett észre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mklara124 (140) (Eladó)
Semleges
2011.07.10. 22:12:57
1462941073
A vevő felvette velem a kapcsolatot de mivel a termékét nem tudta eladni így nem rendelkezett annyi összeggel hogy megvegye tőlem a termékemet. Pozitívot érdemelne de mivel nem jött létre a tranzakció ezért csak semlegest enged a rendszer.Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
donisti_v (60) (Eladó)
Semleges
2011.04.14. 12:47:19
1450664452
Sajnos nem felelt meg a vevőnek ,de nagyon korrekt és megbízható vásárló!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendeztük a problémát.A meghiúsult üzlet ellenére csakis pozitívan tudom értékelni a hozzáállása miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A méret 4XL, a dzseki kétséget kizáróan nem originál.Az eladót ennek ellenére ajánlom,szerintem nem tudta,noha fenntartásai voltak.
Másik fél: Ez valóban így van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
