corbusie (18) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
papu720 (10381) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 22:58:39
1443031821
A kedves partner kifogásolta, hogy nem fénypostával küldtem a terméket. Sajnos én is hibázhatok néha, így pár nap csúszás került a szállításba, amiért elnézést is kértem. Ennyi.
Másik fél: Hihetetlen, hogy hibázol és neked áll feljebb! Ha, nem szólok, akkor még ma sem küldted volna a terméket. Biztos nagy gond a sok termék könyvelése, de ezt te vállaltad. Legyél korrekt és ne ócsárold a vevőidet. A pénzt elküldtem időben? Igen. Az áru megérkezett időben? Nem. Ezek a tények, ne szabadkozz, inkább szállj magadba. Amúgy a pár nap egy hét az elnézéseddel pedig kitörölhetem...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KlippelR (252) (Eladó)
Semleges
2011.03.03. 22:53:44
1441951333
Nem történt kapcsolatfelvétel, amely "személyes átvétel" esetén úgy gondolom, a vevő feladata lett volna.
Másik fél: Ezt bizony rosszul gondolod, így nem lehet korrektül kereskedni, no pá!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem enged a rendszer pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hibámból nem történt meg az adásvétel. Másnak tettem volna szívességet az eladással, aki később visszalépett. A vevő megértő volt, amit köszönök neki.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
audifelnis (628) (Eladó)
Semleges
2010.10.31. 06:39:31
182435756
Meleg szívvel ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
