12162874.aliz1984 (137) 93.63%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 147 | 230 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 162 | 256 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsuzsa201002 (1) (Vevő)
Semleges
2010.04.23. 13:18:20
979834397
még mindig nem kaptam meg a hordozót már lasat 3 hete lessz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BarbaraGyula (575) (Vevő)
Semleges
2010.04.07. 10:33:57
969250995
Az eladó nem volt gépközelben, így nem tudta elolvasni a licittörlési kérelmemet, végülis az adásvétel az én hibámból nem jött létre, ezúton is elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11376512.kingus_2008_2008 (115) (Vevő)
Semleges
2010.01.11. 23:22:23
818056096
sajnos a mElltartó hElyEtt Egy gyerEk farmErnadrágot kaptam de bárki hibázhat.kérlEk küldd el a tulajdonos adatait ,hogy Eltudjam postázni a címérE az árut. ÜDV.HAJNI.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a nadrág helyett egy melltartót kaptam. :( Ird meg hova küldjem vissza és kellene a nadrág. köszönöm. Nincs baj bárkivel előfordul. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vizinyuszika_t (-1) (Vevő)
Semleges
2009.12.02. 08:51:21
805422594
Még annyi... Az emailedre most is csak automatikus válasz felel, hogy nem vagy gépközelben! Na most akkor hogy van ez? Kérlek, mindenképp juttasd el valahogy a bankszámlaszámod, akár SMS-ben is jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizinyuszika_t (-1) (Vevő)
Semleges
2009.12.02. 08:44:55
805426978
Nehéz bankszámlaszám nélkül utalni... Ha megkapom az adatokat azonnal indítom az utalást, de ezt le is írtam neked a második levelemben, amire nem kaptam választ. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
