gina1120 (2484) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2487 | 3077 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2501 | 3096 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2469 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A leírásban keveset használtnak volt feltüntetve. Sajnos mikor kézhez vettem, ez egyáltalán nem felelt meg a valóságnak. A nadrág kantárját, a kabát mindkettő hónalját és a lába közénél, illetve a kabát belsejét varrni kell, mert elengedte a varrás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem találta a terméket, amit leütöttem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom a vásárlást, telefonos megkérdezés után is szakadt csizmát vásároltam tőle. Telefonban pedig hibátlannak mondta a kedves eladó...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Indus_2006 (192) (Vevő)
Semleges
2019.09.10. 10:21:56
2804728718
Sajnos a termékről időközben kiderült, hogy nem felel meg számomra, de az eladó nagyon korrekt és gondos módon járt el, köszönöm és szívből ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
S sajnos részemről nem tudott teljesülni a tranzakció ha bár az eladó teljesen rugalmas volt!amiért elnézést kérek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag kiszakadt, így az mpl nem szállította ki csomagautomatába a csomagot, ezért szerda helyett csak következő hét csütörtökön kaptam meg a terméket, pénteken az mpl azt se tudta megmondani, egyáltalán hol található a csomagom, hogy érte tudjak menni. Az eladó egyébként nagyon kedves és segítőkész volt, de az mpl továbbra sem képes tisztességes csomagkezelésre, ez a többedik alkalom, hogy egy hétnél hosszabb időre jut el hozzám a csomagom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarikriszti (22) (Vevő)
Semleges
2016.10.19. 19:41:18
2350464866
A termék megfelelő volt.Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévesen ütöttem le az aukciót,és nem tudtam megvenni az árut. ELnézést...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon kedves volt! Sajnos a termékről készített fényképen nem látszik mennyire használt...Ha tudom hogy ennyire használt állapotban van nem veszem meg.Nem tudom oda adni húgomnak ajándékként ezért semleges. Az eladóval semmi gond nem volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de úgy érzem be lettem csapva állítólag csak 4-5 alkalommal volt mosva a termék, de ez amit én kaptam jóval használtabb mint 4-5 alkalom mosás!Ha tudom nem fizetek érte közel 6 ezer Ft-ot!Sajnálom de a csalódás miatt semleges...Ajándékba vettem a húgomnak de csak kidobott pénz volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabriellak77 (267) (Vevő)
Semleges
2011.09.05. 08:41:00
1471962975
Elvileg minden rendben ment,de a cipő mérete szerintem 38-asnál nem nagyobb!Sajnos így nem lett jó, így nem tudom használni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a leírásban meghatározott "Új!" helyett, használtat kaptam. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
