hritus9 (271) 99.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 273 | 439 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 283 | 451 adásvétel |
| Az eladóként kapott 16 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem vette át a rendelt könyvet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át a rendelt könyvet.A vevő nem vette át a rendelt könyvet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át a rendelt könyvet.DVDplaza (4486) (Eladó)
Semleges
2015.09.08. 09:16:37
2105168498
a vevő nem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BobyBox01 (1662) (Eladó)
Semleges
2012.12.10. 16:23:12
1674272138
Kedves partner.Az adásvétel nem jött létre Ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.TORRO123 (2182) (Eladó)
Semleges
2012.12.01. 21:08:36
1665378539
Nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
draksi76 (124) (Eladó)
Semleges
2011.12.10. 17:43:58
1514331953
A vevő a terméket megtekintette, de végül nem vitte el
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
EviBenedek (49) (Eladó)
Semleges
2011.12.02. 19:15:48
1509649982
Korrekt vevő. A kanapét áthúzva már túl drága lett volna számára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hgabeszka (535) (Eladó)
Semleges
2011.12.02. 14:26:26
1508239085
A vevő nem erre a termékre gondolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem erre a termékre gondoltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy sajnálatos félreértés miatt nem jött létre a tranzakció, amit telefonon tisztáztunk.
Pozitívként értékelném, de mivel nem jött létre a tranzakció, ezért maximum csak semlegest adhatok.
Másik fél: Légyszíves vond vissza a semlegest, vagy írd le, hogy a sajnálatos félreértés az, hogy kétszer raktad fel és adtad el a nadrágokat. Felháborító ez a hozzáállás. Te hibázol és én kapok semlegest....Nevetséges
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
