gyalog80 (62) 98.44% felhasználó összefoglaló oldala

98.44% pozitív visszajelzés
(63 Felhasználó adta)
98.44% pozitív visszajelzés
(63 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 63 68 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 68 73 adásvétel
Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Algyő
Regisztráció dátuma: 2009.11.03.
Utolsó belépés: 2019.03.28. 19:24
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

fulesmacko79 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.08.07. 14:55:27

Termékkód

1782500648

Sajnos konvektornak néztük a képen látható fali melegítőt, az előnytelelen fotó miatt (mivel a kép fekvő pozícióban mutatja a készüléket). Mivel ez a készülék nem kapcsol ki magától üzembe helyezést követően, ellentétben egy konvektorral, emiatt nekünk nem megfelelő. Egyébként az eladó megértően fogadta magyarázatunkat. Még egyszer elnézést az elhamarkodott licitért!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Chriss10_a (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 09:54:05

Termékkód

1447211011

Gyors, pontos.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

SebiGyuri (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.20. 20:47:27

Termékkód

1467749146

A szünetmentes táp akkumulátora kb. fél percig bírja, utána leáll. A leírás szerint max. 20 percig kéne bírnia. Azt, hogy ezt az eladó nem tudja garantálni, csak azután tudtam meg, hogy leütöttem a terméket. Az eladó rendes volt, a futárköltség felét átvállalta, de javaslom, hogy ezután pontosabban adja meg a termékei jellemzőit a leírásban.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kfz81 (85) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.15. 20:28:55

Termékkód

1440094527

A terméket megtekintettem, de sajnos nem felelt meg!De az eladó teljesen korrekt, és megértő, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.