1219521.TTT000 (132) 97.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 135 | 377 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 147 | 392 adásvétel |
| Az eladóként kapott 100 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kramarics63 (885) (Vevő)
Semleges
2011.08.30. 16:04:40
1440486191
Az adásvétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos rossz nadrágot kaptam, nem azt amit megnyertem. Az eladónak jeleztem, egyezkedtünk, de a mai napig nem kaptam kompenzációt, ahogy ígérte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vevő kérésére töröltük a licitet. Vevő nagyon korrekt volt, sajnálom, hogy a rendszer nem hagy pozitív értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: töröltük a licitet a vevő kéréséreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TimokaEbux (266) (Vevő)
Semleges
2011.05.06. 10:26:00
1440205541
A csomag tartalma: két kis alsónadrág, melyek közül az egyik lyukas, a másik foltos volt, valamint két harisnyanadrág, a kettő közül az egyik teljesen szétnyúlt, használhatatlan, a termékleírásban ezek a hibák nem lettek feltüntetve. A négy termékből csak egy harisnya használható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1000,-Ft-ért szebb árut vártam volna. Elég használt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mire kézhez vettem a terméket (licit vége 02.21. átvétel 03.23.) a kicsi kinőtte. A termékről: én nem adtam volna el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásból hiányzott, hogy a nadrág egyik csatja törött, cserélendő, valamint a szín sem volt pontos. De nagyon gyorsan postázott, egyébként minden tökéletesen rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet,de az eladó korrekt volt és közölte,hogy méretelírás történt.Máskülönben vásároltam tőle és minden rendben volt,csak ajánlani tudom,becsületes,rendes korrekt partner! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pekla70 (1430) (Eladó)
Semleges
2011.01.13. 14:09:36
1434045299
véletlen licit:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom és köszönöm a megértésed.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom ,hogy így alakult :((Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom és köszönöm a megértésed.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom ,hogy így alakult :((Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom és köszönöm a megértésed.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom hogy így alakult :((Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
