12225137.bfd77 (214) 96.93% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 221 | 285 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 234 | 306 adásvétel |
| Az eladóként kapott 177 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos többszöri egyeztetés követően sem sikerült lebonyolítani az átvételt de ettől függetlenül az eladót maximálisan ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.starting01 (677) (Vevő)
Semleges
2013.05.09. 09:41:09
1738361687
A termék nagyon szép,a leírásnak megfelelő.Az eladó udvarias,készséges,de a kapcsolattartás nehézkes,az áru nagyon soká érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AuroraBorealiss (491) (Eladó)
Semleges
2012.01.21. 19:47:52
1485533576
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert a vevővel nem hoztuk létre az adásvételt és most derült ki, hogy nem tart a termékre igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A gyermek kabát egyetlen hibájának a szöszös tépőzár volt feltüntetve, viszont egy helyen pár centis szakadás volt (belül, a tartalékgombnál), de ezt elsőre én sem vettem észere. Viszont a legfelső tépőzárat is át kellett varrni, mert lifegett. Az eladó kommunikációja is hagy kivetni valót...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem reagált semmit, hogy mikor mehetnék el a termékért, és most már több mint 1 hónap elteltével nem is tartok igényt rá, részemről lezártnak tekintem a dolgot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
