Dorci18 (90) 97.87% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
jolkicska (263) (Eladó)
Semleges
2014.02.08. 18:10:15
1835797877
Semlegest kell adjak a jutalék miatt, amúgy pozitív, sajnos a személyes találkozót nem tudtuk összehozni. Ajánlom mindenkinek, kommunikatív, kedves vásárló!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: aNem tudtuk összehozni a találkozótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sulmona_a (253) (Eladó)
Semleges
2013.01.24. 10:27:11
1679967179
Legszívesebben én is negatívat adnék! Soha nem értem azokat, akik ha nem kapnak választ, ahelyett, hogy megint írnának (mert ugye tudjuk freemailes levelezőrendszer sajnos nem mindig megbízható)vagy itt írnának, neeeem inkább egyből itt értékelésben adnak hangot a sérelmeiknek. Hibázok én is, karácsonyi készülődés, rohangálás. Nem mentegetőzni akarok, de nekem gyerekes, amikor úgymond idejövünk "árulkodni". Felnőtt emberek között miért nem tud normálisan működni a kommunikáció???????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyszerűen elmaradt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem felet meg a vevőnek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
