hippodromanya (3885) 99.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3888 | 8048 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 62 | 93 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 36 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3965 | 8177 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3723 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos több folt van a terméken :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eredetinek feltüntetett termék, amely kínai hamisítvány volt!
Másik fél: Sajnálom hogy 2 hét után hamisított terméknek tartja az alsónadrágokat.Ami nem eredeti azt úgy hirdetem hogy "feliratú,vagy jelzésű".Most is van több ilyen termékem ami pl Nike feliratú...A problémáját nem jelezte,de talán még meg is találta volna a fiam hozzá a blokkot...Csak mert nem eredeti...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elküldött csizmával kapcsolatban méret probléma volt.Az eladóval közöltem és ő miután visszaküldtem az árut visszautalta a termék árát.Korrekt, megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anettka61 (178) (Vevő)
Semleges
2018.07.26. 18:35:19
2639606315
Megkaptam a terméket, de sajnos csak kétszer tudtam felvenni, mert mindkét papucs talpa kettétörött, nem tudom miért, de ilyet még nem tapasztaltam...lehet, hogy ragasztott volt?, vagy valami ilyesmire tudok gondolna, de kellemetlen helyzetbe kerültem vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PucusPucus (4844) (Eladó)
Semleges
2017.05.05. 18:01:33
2474812529
A potenciális vevő azonnal jelentkezett, de közös megegyezés alapján álltunk el a teljesítéstől. A termék átvétele csak személyesen lenne gazdaságos a megemelkedett postai díjszabás miatt,erre azonban nem volt módja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítási nehézségek merültek fel. Megegyeztünk, hogy a postai díjszabás megemelkedése miatt túl magas lenne a szállítási költség.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-váratlan kiadások miatt elálltam a vásárklástól!-az eladó teljesen pozitiv nem tehet erről,-tehát mindenkinek ajánlom!-intelligens korrekt vaterás,pozitivat érdemelne4
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kopott volt a mell részén a felirat, ami a leírásban nem volt feltüntetve.
Másik fél: Nem is értem...Javítson ki bárki nyugodtan,de egy pólónak a nyaka kopik ki először nem a mellrészén a felirat.Ráadásul minőségi termékről beszélünk aminél ez lehetetlen.....De azért köszönöm az értékelést
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovavic001 (185) (Eladó)
Semleges
2016.01.19. 09:22:28
2163834932
Nem jelentkezett. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsit elhúzódott a dolog, az indoklást értem is, csak közben nem kaptam infót róla, hogy még ne várjam, mert csúszik. Egyébként rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MÁV üzemzavar miatt bizonytalan volt a vonatok közlekedése,ezt neked is tudnod kellett, ha valóban az állomáson vártál.
8:50-kor hívtál én pedig 9:06, 9:07, 10:37, 17:18 perckor. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy felvedd,ezzel semmibe vettél. Ez sértő nekem.Ezért döntöttem úgy, hogy ezen viselkedésed miatt a kapcsolatunkat lezártnak tekintem.
Másik fél: Én ott voltam a párom is odaért időbe sőt még a következő vonatot is megvártuk együtt.Felvettem a
telefont és kinyomtad,aztán hívtalak és fel se vetted.Akkor mire a sértődés....Őszintén meg kellett
volna mondani hogy nem kell a terméK.Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MÁV üzemzavar miatt bizonytalan volt a vonatok közlekedése,ezt neked is tudnod kellett, ha valóban az állomáson vártál.
8:50-kor hívtál én pedig 9:06, 9:07, 10:37, 17:18 perckor. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy felvedd,ezzel semmibe vettél. Ez sértő nekem.Ezért döntöttem úgy, hogy ezen viselkedésed miatt a kapcsolatunkat lezártnak tekintem.
Másik fél: Én ott voltam a párom is odaért időbe sőt még a következő vonatot is megvártuk együtt.Felvettem a telefont és kinyomtad,aztán hívtalak és fel se vetted.Akkor mire a sértődés....Őszintén meg kellett volna mondani hogy nem kell a terméK.Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MÁV üzemzavar miatt bizonytalan volt a vonatok közlekedése,ezt neked is tudnod kellett, ha valóban az állomáson vártál.
8:50-kor hívtál én pedig 9:06, 9:07, 10:37, 17:18 perckor. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy felvedd,ezzel semmibe vettél. Ez sértő nekem.Ezért döntöttem úgy, hogy ezen viselkedésed miatt a kapcsolatunkat lezártnak tekintem.
Másik fél: Én ott voltam,a párom is időben odaért a vonattal sőt a következőt is megvártuk együtt.A telefont felvettem és kinyomtad...Utána hívtalak és te sem vetted fel...akkor mire a sértődés...Őszintén meg kell mondani hogy nem kéred a terméket.Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MÁV üzemzavar miatt bizonytalan volt a vonatok közlekedése,ezt neked is tudnod kellett, ha valóban az állomáson vártál.
8:50-kor hívtál én pedig 9:06, 9:07, 10:37, 17:18 perckor. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy felvedd,ezzel semmibe vettél. Ez sértő nekem.Ezért döntöttem úgy, hogy ezen viselkedésed miatt a kapcsolatunkat lezártnak tekintem.
Másik fél: Én ott voltam a párom is odaért időbe sőt még a következő vonatot is megvártuk együtt.Felvettem a
telefont és kinyomtad,aztán hívtalak és fel se vetted.Akkor mire a sértődés....Őszintén meg kellett
volna mondani hogy nem kell a terméK.Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Sajnos még arra sem méltatott hogy egy szót is írjon...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rekababa121 (301) (Vevő)
Semleges
2015.09.09. 16:55:44
2104759352
Az én hibámból nem sikerült a vásárlás. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt,ez is semleges...17 termékből 10 semleges és 7 negatív...Ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt mégis semleges.17 termékből 10 semleges 7 negatív...Ez nem, engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt ez is semleges...17 termékből 10 semleges 7 negatív....Ez nem engem minősít úgy gondolom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt...17 termékből 10 semleges 7 negatív...Ez nem engem minősit úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: 17 termékből 10 semleges 7 negatív...ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt.17 termékből 10 semleges 7 negatív ....Ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: 17 termékből 10 semleges 7 negatív...ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: 17 termékből 10 semleges 7 negatív...ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel
hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez is jó volt .17 termékből 10 semleges 7 negatív...Ez nem engem minősít úgy gondolom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a termék a leírásnak megfelelt. A csomagban lévő több termék leírása azonban teljességgel hamisnak bizonyult, a probléma rendezését elutasítja. Vigyázzatok vele!
Másik fél: Ez jó volt mégis semleges...17 termékből 10 semleges 7 negatív...Ez nem engem minősít úgy gondolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tornyikata (1061) (Vevő)
Semleges
2015.02.18. 09:38:16
2026471442
Félreértés történt, a termék végül nem lett megvásárolva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció rajtunk kívül álló okból nem valósult meg, de az eladó csakis pozitív!!! Kommunikatív, rugalmas, korrekt és kedves, ajánlom mindenkinek!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a leírásnak részben felelt meg, csak nem írta, hogy van egy szakadás a jobb térdén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisildi79 (274) (Vevő)
Semleges
2013.10.31. 23:51:13
1805275076
Az eladóval képtelenség volt a személyes átvételt lebonyolítani. Több hét várakozás után kértem volna utalási adatokat,hogy postai úton kapjam meg a terméket. De még csak válaszra sem méltatott. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Nem vittem házhoz a barátnőjéhez a terméket,azután gúnyos leveleket kaptam.Így már nem szerettem volna eladni neki a kardigánt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gkatalin7 (69) (Eladó)
Semleges
2013.10.14. 07:52:35
1803761009
Sajnos nem tudta megoldani a termék elszállítását.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem szeretek negatívot adni, ezért semleges lett...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kommunikációs problémaSajnos csak elsőbbségivel kértem a csomagot,ami a postán elveszett.A kapcsolatfelvétel rendben ment,az eladó kedves partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:24:26
1727775155
Dohányillatú volt és bolyhos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:24:08
1727775017
Dohányillatú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:23:25
1730886386
Dohányillatú volt és bolyhos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:23:04
1730888420
Dohányillatú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:22:41
1727775131
Dohányillatú volt és bolyhos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adribodri99 (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.16. 16:22:17
1727499704
Dohányillatú volt és elég bolyhos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Linetta070 (162) (Vevő)
Semleges
2013.04.03. 14:27:53
1717755392
A nadrágon 3 folt volt. Erről nem szólt a leírás. Egy kisebb folt kiment a mosással hátulról, de a 2 nagyobb sárga foltot nem vitte ki a mosás. Ha tudom, hogy foltos a nadrág, nem veszem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidaistvan (95) (Vevő)
Semleges
2013.02.25. 06:26:56
1707512090
Az eladó hibájából nem jött létre a tranzakció, de teljesen korrektül kezelte a helyzetet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zorbameister (5) (Vevő)
Semleges
2012.12.28. 14:21:40
1668221705
Negatív vélemény egy kicsit túlzás. Kár nem érte az eladót.
Másik fél: Több mint egy hónap várakozás és nem fizetés után még én kapok semlegest?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zorbameister (5) (Vevő)
Semleges
2012.12.28. 14:17:31
1668202145
Sajna így alakult.
Másik fél: Több mint egy hónap várakozás,és nem fizetés után még én kapok semlegest?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, a játékot hiányos állapotban kaptam meg, ezt jeleztem az eladónak (többször), de semmilyen reakció nem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok semlegeset, mert eléggé csalódtam. A rugi nagyon-nagyon bolyhos, göbös, a vállánál egy helyen a varrásnál ki is volt lyukadva.. :(((( Ehhez képest sokba került!!!! sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
somika200 (298) (Vevő)
Semleges
2011.10.02. 12:36:47
1474300829
bocs ez nem eredeti dodipetto!!!!!!!!!!de azért köszi!
Másik fél: Bocsi,de a címkéjében az van....De azért köszi.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!+++
Másik fél: Akkor miért semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
galibaba_hu (651) (Vevő)
Semleges
2011.09.12. 18:54:58
1471810810
Jobb állapotú terméket vártam a leírás alapján is (újszerűnek van írva a fakó-bolyhos pulcsi), és a kép alapján is, mely túl távoli ahhoz, hogy ezt látni lehessen. Amúgy a tranzakció rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
galibaba_hu (651) (Vevő)
Semleges
2011.09.12. 18:53:22
1470730927
Jobb állapotú terméket vártam a leírás alapján is (melyben nincs jelezve a passzé fakósága, bolyhossága), és a kép alapján is, mely túl távoli ahhoz, hogy ezt látni lehessen. Csalódott voltam a ruha láttán. Amúgy a tranzakció rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kancellarka (52) (Vevő)
Semleges
2011.08.25. 11:36:30
1471343396
A méret megjelölés megtévesztő és pontatlan, a ruha címkéjén a 6 m nem 50-56-os méretnek felel meg, így a ruha nagyobb, mint amire jelenleg sürgősen szükségem lett volna, de legalább később még használható, mert nagyobb.
Másik fél: Írtam hogy méret nincs benne,de mindent megadtam centiben.Nem tudom hogy került a termékekbe a 6 m.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
