Janos974 (53) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Legszívesebben pozitívat adnék, de a gép ezt nem teszi lehetővé.Ilyen mindenkivel előfordul, egyébként szimpatikus, kedves személy.
Másik fél: Nagyon sajnálom, de az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adás-vétel. Egyébként nagyon kedves, megértő eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Semleges
2007.01.14. 22:25:56
15438578
A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?
KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Semleges
2007.01.14. 22:25:41
15438599
A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?
KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Semleges
2007.01.14. 22:25:24
15453121
A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?
