Janos974 (53) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(53 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(53 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 53 89 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 55 93 adásvétel
Lakhely: Zalaegerszeg
Regisztráció dátuma: 2006.10.06.
Utolsó belépés: 2017.12.05. 17:56
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

becu_a (231) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.03.03. 18:47:10

Termékkód

56485037

Legszívesebben pozitívat adnék, de a gép ezt nem teszi lehetővé.Ilyen mindenkivel előfordul, egyébként szimpatikus, kedves személy.
Másik fél: Nagyon sajnálom, de az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adás-vétel. Egyébként nagyon kedves, megértő eladó, ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KöltözőMadár (3577) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.01.14. 22:25:56

Termékkód

15438578

A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KöltözőMadár (3577) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.01.14. 22:25:41

Termékkód

15438599

A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KöltözőMadár (3577) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.01.14. 22:25:24

Termékkód

15453121

A vevőnek ugyan nem tetszett a termék, de nem adta vissza, és mivel karácsonykor nem küldtem vissza a pénzét, ezért jelezte, hogy arra nem tart igényt. Ezek szerint az üzlet létrejött, kaptam érte semleges értékelést. Sajnálom.
Másik fél: Elnézést kérek, de ez nem egészen így volt! December 07-én fejezödőtt be a licit, én másnap megkerestem az eladót és feladtam részére a pénzt. Kétszer kellett telefonálnom, hogy mikor küldi az árut.December 20-án meg is kaptam, de olyan koszos, mindenfélével leöntözött állapotban,hogy egyszerűen gusztustalan volt hozzányúlni. Felhívtam az eladót és közöltem vele. Megegyeztünk abban, hogy a pénzt visszautalja,én meg visszaküldöm az árut. Sajnos hiába vártam a pénz nem érkezett meg,így újból telefonáltam és ekkor lemondtam a pénzről azzal, hogy hagyjuk az egészet, mert nem fogom hetente a telefonszámlámat növelni ezzel. Nem tudom, hogy egy egyszerű vásárlásnál miért kell ennyiszer telefonálni?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.