Ildikke (198) 95.41% felhasználó összefoglaló oldala

95.41% pozitív visszajelzés
(208 Felhasználó adta)
95.41% pozitív visszajelzés
(208 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 208 355 adásvétel
Semleges: 23 adásvétel
Negatív: 0 0 10 11 adásvétel
0 0 238 389 adásvétel
Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.12.19.
Utolsó belépés: 2011.07.15. 13:07
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Sziszike5 (138) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.14. 21:53:28

Termékkód

1459184755

A vevőnek nem feleltek meg a méretek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méretek nem stimmeltek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

andika322 (176) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.22. 11:12:42

Termékkód

1463563566

Sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel.Több mint egy hónapja... Múlthéten is írtam 2-szer, de semmilyen választ nem kaptam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre. Eddig vártam. Sajnálom.
Felhasználó

hercehurca (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.01. 15:06:00

Termékkód

1461328229

Véleményemet már leírtam, remélem legközelebb több szerencsénk lesz.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tokedora (1603) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.27. 00:10:03

Termékkód

1447597028

Sajnálom,hogy nem jött létre az adás-vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

10588948.tobiasr1 (19) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.17. 08:19:27

Termékkód

1461008108

a vevő által meghiúsult így az adásvétel sikertelen volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

andus6 (689) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.16. 07:26:46

Termékkód

1454220210

1 hónapja várok, hogy érte jöjjön, Sajnálom, nem várok tovább
Másik fél: Igen de úgy lett volna korrekt,hogy beleírja,hogy voltunk is az előkéért,csak sajnos akkor nem voltak otthon,és kértem hogy írja meg hogy akkor mikor lenne jö,de sajnos erre már választ nem kaptam,ennek ellenére én pozitívra értékeltem.Azért legalább köszönöm hogy nem negatív,sajnos kisgyerektől kocsi nélkül ezeken a "babakocsibarát" járműveken egyedül nem mindig tudok menni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1 hónapja várok hogy érte jöjjön, 2,5hét után egy vasárnap délután szól most érte tud jönni, ekkor szólt a megjelölt idő nem jó neki, majd valamikor érte jön, azóta se jelentkezett, előtte is ha én ír
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Sura61_a (125) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.15. 20:50:16

Termékkód

1461328234

Sajnos a méret nem felelt meg. Az eladó nagyon korrekt partner volt.Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Sura61_a (125) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.15. 20:49:12

Termékkód

1461328233

Sajnos a méret nem felelt meg. Az eladó nagyon korrekt partner volt.Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tulipe09 (334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.05. 21:25:33

Termékkód

1454431900

A vevő nehéz anyagi helyzetbe került, így elállt a vételtől. Egyébként kedves, kommunikatív partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okokra hivatkozva elállt a vételtől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Varanka_a (282) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.28. 00:16:28

Termékkód

1444614797

Több alkalommal is ígérte, hogy eljön a megnyert (1 Ft-os!) termékekért, de nem tette!!! Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Varanka_a (282) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.28. 00:15:58

Termékkód

1444604000

Több alkalommal is ígérte, hogy eljön a megnyert (1 Ft-os!) termékekért, de nem tette!!! Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Sziszike5 (138) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.06. 17:29:57

Termékkód

1443622437

Az eladó megkért,h tekintsem semmisnek a licitem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kecuhun (71) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.02. 12:57:04

Termékkód

1440871800

A vevő hamar felvette velem a kapcsolatot és jelezte, hogy időközben ajándékba kapott egy hasonló terméket, ezért még1re nincs szüksége. Ennek ellenére korrekt vevőnek tartom és mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő időközben egy hasonló terméket kapott ajándékba, ezért mighiúsult a tranzakció.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tappancs_2010 (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.17. 09:49:15

Termékkód

1440337787

a pköltség sem a leirtaknak sem a fizetettnek nem felelt meg amugy az áru rendben van

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hapci90 (523) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.10. 11:50:18

Termékkód

1279517939

Az időpont nem volt lefixálva, későbbi egyeztetésben állapodtunk meg. Senki ne várja el tőlem, hogy csak azért itthon várjak egy több órás intervallumban, hogy a vevőm vagy jön, vagy nem..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: értékelésben részletezve
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mokuskalady (421) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.08. 21:14:19

Termékkód

1440336375

Az adás-vétel sajnos nem jött létre,mert az áru már nem volt meg...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1433922.csocsoka51 (160) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.08. 20:41:38

Termékkód

1437043516

Sajnos az adás-vétel részben az én hibámból nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cilamix (75) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.01. 13:43:58

Termékkód

190399117

bár a tranzakció nem jött létre, mégis kedves,korrekt partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Karácsonyra már kapott kettő sapit, ezért nem volt szüksége egy harmadikra
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vivcsi08 (395) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.20. 16:53:56

Termékkód

1286241290

............
Másik fél: ..........

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlen volt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Camilka29 (643) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.17. 15:47:18

Termékkód

1291549994

Az adás vétel nem jött létre, mert nem jelentkezett!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

santoport (567) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.13. 11:28:36

Termékkód

187224770

A vevő értékeléséből tudtam meg, hogy nem kell neki a termék. Szerintem a minimum az lett volna 2 hét után, hogy küld 1 üzenetet, hogy meggondolta magát.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem reagált az e-mailre, és csak az értékeléséből tudtam meg, hogy nem kell neki a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gsmhome (12901) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.12. 19:58:10

Termékkód

187497575

sajnos nem jött létre az üzlet

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem jött létre az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rozi1979 (2271) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.28. 20:14:08

Termékkód

1255993634

Soha senkit nem csaptam be.Vártam rád,mert írtad, hogy beteg vagy.Vártalak szombaton egy e-mailt se küldtél egyből negatívval dobálózol.Azóta 2 levelet írtam válaszra se méltattál.Gondolod lenyúlom az újságokat?Azért tettem fel mert nekem útba volt!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.