Ildikke (198) 95.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 208 | 355 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 238 | 389 adásvétel |
| Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sziszike5 (138) (Eladó)
Semleges
2011.10.14. 21:53:28
1459184755
A vevőnek nem feleltek meg a méretek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méretek nem stimmeltek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andika322 (176) (Eladó)
Semleges
2011.08.22. 11:12:42
1463563566
Sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel.Több mint egy hónapja... Múlthéten is írtam 2-szer, de semmilyen választ nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre. Eddig vártam. Sajnálom.hercehurca (109) (Vevő)
Semleges
2011.08.01. 15:06:00
1461328229
Véleményemet már leírtam, remélem legközelebb több szerencsénk lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tokedora (1603) (Eladó)
Semleges
2011.07.27. 00:10:03
1447597028
Sajnálom,hogy nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10588948.tobiasr1 (19) (Eladó)
Semleges
2011.06.17. 08:19:27
1461008108
a vevő által meghiúsult így az adásvétel sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1 hónapja várok, hogy érte jöjjön, Sajnálom, nem várok tovább
Másik fél: Igen de úgy lett volna korrekt,hogy beleírja,hogy voltunk is az előkéért,csak sajnos akkor nem voltak otthon,és kértem hogy írja meg hogy akkor mikor lenne jö,de sajnos erre már választ nem kaptam,ennek ellenére én pozitívra értékeltem.Azért legalább köszönöm hogy nem negatív,sajnos kisgyerektől kocsi nélkül ezeken a "babakocsibarát" járműveken egyedül nem mindig tudok menni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret nem felelt meg. Az eladó nagyon korrekt partner volt.Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem felelt meg. Az eladó nagyon korrekt partner volt.Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tulipe09 (334) (Eladó)
Semleges
2011.06.05. 21:25:33
1454431900
A vevő nehéz anyagi helyzetbe került, így elállt a vételtől. Egyébként kedves, kommunikatív partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okokra hivatkozva elállt a vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Varanka_a (282) (Eladó)
Semleges
2011.04.28. 00:16:28
1444614797
Több alkalommal is ígérte, hogy eljön a megnyert (1 Ft-os!) termékekért, de nem tette!!! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Varanka_a (282) (Eladó)
Semleges
2011.04.28. 00:15:58
1444604000
Több alkalommal is ígérte, hogy eljön a megnyert (1 Ft-os!) termékekért, de nem tette!!! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszike5 (138) (Vevő)
Semleges
2011.03.06. 17:29:57
1443622437
Az eladó megkért,h tekintsem semmisnek a licitem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő hamar felvette velem a kapcsolatot és jelezte, hogy időközben ajándékba kapott egy hasonló terméket, ezért még1re nincs szüksége. Ennek ellenére korrekt vevőnek tartom és mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő időközben egy hasonló terméket kapott ajándékba, ezért mighiúsult a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tappancs_2010 (63) (Vevő)
Semleges
2011.02.17. 09:49:15
1440337787
a pköltség sem a leirtaknak sem a fizetettnek nem felelt meg amugy az áru rendben van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az időpont nem volt lefixálva, későbbi egyeztetésben állapodtunk meg. Senki ne várja el tőlem, hogy csak azért itthon várjak egy több órás intervallumban, hogy a vevőm vagy jön, vagy nem..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: értékelésben részletezveAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mokuskalady (421) (Vevő)
Semleges
2011.02.08. 21:14:19
1440336375
Az adás-vétel sajnos nem jött létre,mert az áru már nem volt meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1433922.csocsoka51 (160) (Eladó)
Semleges
2011.02.08. 20:41:38
1437043516
Sajnos az adás-vétel részben az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bár a tranzakció nem jött létre, mégis kedves,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Karácsonyra már kapott kettő sapit, ezért nem volt szüksége egy harmadikraAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vivcsi08 (395) (Eladó)
Semleges
2010.12.20. 16:53:56
1286241290
............
Másik fél: ..........
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Camilka29 (643) (Eladó)
Semleges
2010.12.17. 15:47:18
1291549994
Az adás vétel nem jött létre, mert nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
santoport (567) (Eladó)
Semleges
2010.12.13. 11:28:36
187224770
A vevő értékeléséből tudtam meg, hogy nem kell neki a termék. Szerintem a minimum az lett volna 2 hét után, hogy küld 1 üzenetet, hogy meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem reagált az e-mailre, és csak az értékeléséből tudtam meg, hogy nem kell neki a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gsmhome (12901) (Eladó)
Semleges
2010.12.12. 19:58:10
187497575
sajnos nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rozi1979 (2271) (Eladó)
Semleges
2010.10.28. 20:14:08
1255993634
Soha senkit nem csaptam be.Vártam rád,mert írtad, hogy beteg vagy.Vártalak szombaton egy e-mailt se küldtél egyből negatívval dobálózol.Azóta 2 levelet írtam válaszra se méltattál.Gondolod lenyúlom az újságokat?Azért tettem fel mert nekem útba volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
