Hugi974 (462) 99.36% felhasználó összefoglaló oldala

99.36% pozitív visszajelzés
(465 Felhasználó adta)
99.36% pozitív visszajelzés
(465 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 465 595 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 472 602 adásvétel
Az eladóként kapott 139 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Bonyhád
Regisztráció dátuma: 2008.12.21.
Utolsó belépés: 2015.11.15. 17:51
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Jeni17_a (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.19. 16:40:44

Termékkód

1544840522

Én nem tehettem róla hogy egyik bankból sem lehetett utalni de nagyon sajnálom.Egyébként segítőkész eladó.
Másik fél: Részedről nem korrekt a semleges értékelés! Két hónapot vártam az utalásodra!Bárki mástól negatívat kaptál volna!!!!Látszik,hogy kezdő vagy! Én picit régebb óta teszezem,vaterázom.SOHA még nem találkoztam olyan partnerrel aki ne tudott volna utalni HA AKART!!! Látom Neked rövidke kis pályafutásod alatt,hasonló okból már sikerült begyűjtened negatív értékelést!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csedith81 (310) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 11:41:04

Termékkód

1478334378

Az adás-vétel mégsem jött létre az eladó hibájából,de előtte megkérdezte az én véleményemet is.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

geva72 (948) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.04. 18:18:04

Termékkód

149218194

A felső rendben megérkezett, bár sajnos nem L-es méret, ahogy az adatlapon volt, inkább S-es, így senkire sem jó a családban. Sajnos mivel L-es-nek volt írva, nem kérdeztem rá a pontos méretekre, máskor inkább megméretem pontosan a vásárlás előtt. Az eladó amúgy jó partner, ajánlom.
Másik fél: Kedves Geva! Sajnos valamit nagyon elnéztél! Nyisd meg az termék oldalát,a felső megadott mérete "S"-es.Fogalmam sincs,hol olvashattad,hogy "L"-es,hisz ilyen sehol nem szerepel. Én újra ellenőriztem,Te is könnyen utána nézhetsz. Elég kellemetlen,hogy a Te figyelmetlenséged miatt semleges értékelést adtál.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dollcsy (212) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.05.08. 16:42:17

Termékkód

146414002

Bár a póló nagyon szép,de hátul egy sor varrás egész végig felbomlott,amiről nem kaptam tájékoztatást.Ez gyári varrás,nem tudom javítani,ha a másik sor is lebomlik,a póló használhatatlan.
Másik fél: Nagyon sajnálom a hibát,sajnos én nem vettem észre.Ha jelentkezel,hogy probléma van,szívesen vissza vettem volna.Elnézésedet kérem!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.