Eteokle (304) 98.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 309 | 403 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 321 | 415 adásvétel |
| Az eladóként kapott 183 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Syrenella666 (31) (Vevő)
Semleges
2015.07.20. 21:53:31
2085679181
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre. Keveset tudtam kimozdulni a 2 gyerkőccel akkor amikor át tudtam volna venni, utána meg sajnos elfelejtettem. De ennek ellenére ajánlom mindenkinek mert megbízható, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4 emailt írtam és 2 smst, nagy nehezen a 2.-ikra válaszolt hogy feladta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bocsi, semlegesnél jobbat nem tudok adni, mivel a leírásban nem volt feltüntetve, hogy az óra mutatója mindkét oldalon meglazult,körbeforog. Meghúzni nem lehet, így használhatatlan. Ezt leszámítva minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7556842.katica929 (3) (Vevő)
Semleges
2013.11.05. 11:28:10
1805251928
sajnálom a párom kitörölte az emailt a számlaszámmal án meg kerestem volna de nem találtam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.............................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domingo100 (1305) (Eladó)
Semleges
2012.12.01. 08:20:59
1673469587
Megkérdezhetem, hogy miért pontoztál le mindenemet??? Olcsón kaptál nagyon jó minőségű, márkás csizmát, ráadásul azonnal postáztam és gondosan becsomagoltam...Szégyelld magad!!!
Másik fél: Egy pozitív értékelést adtam és semmidet sem pontoztam le, úgyhogy nem szégyellem magam.
Szép estét!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut csomagolás nélkül küldte.Ajándékba szántam,de amikor megpróbáltam eltávolítani a postai ragacsokat és a címeket,sérült a doboz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
