1234807.orpington000 (130) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Jó volt, csak hiányos volt a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív lenne, ha adhatnék. Mivel a hatóságok közbeszóltak, az adásvétel meghiúsult. Az eladó nagyon korrekt, megbízható! Mindenkinek Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1028052.tiktak27 (2) (Vevő)
Semleges
2010.08.24. 10:06:44
175003478
Sajnos téves licit történt,az én hibámból :( De az eladó jó vaterás,ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Én a semlegest dúrválom.Én nem hibáztam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Alexander155 (59) (Vevő)
Semleges
2010.07.28. 17:45:36
175279386
Sajnos nem valos információ
volt meg adva a termékröl!
Másik fél: Nem tudom mi a nem valós,én mindent elmondtam ami van.Ezt az egészet nem értem.Na de mindegy.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korekt! Külső okokból nem jött létre a vásárlás!
Másik fél: Igen Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket úgy hirdette,hogy "új"akkumulátorral eladó!
Hát ez az akksi nem volt új,hanem használt,kb.2napot bírt egy feltöltéssel!
Ezért adok semlegest!
Az eladó gyors volt,tudom ajánlani!
Másik fél: A terméket nem teszteltem de ez a leírásban is szerepelt.Én is úgy tudtam hogy az akksi új.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, korrekt partner, ezért csak ajánlani tudom. A termék átvételét sajnos a Hernád áradása elmosta.
Másik fél: Így van korrekt partner de környezet beleszólt.Talán majd legközelebb.Egyébként meg vannak a ládák már nem is hírdetem ha erre jársz és még aktuális átveheted őket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én is Sajnálom!
Másik fél: Hátha legközelebb összejön az üzlet.Egyébként azóta mindíg van egy készleten az ilyen esetekre ha hírtelen kell.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hoffmanngabi59 (370) (Vevő)
Semleges
2010.03.01. 14:54:20
161973183
SAjnos a rossz időjárási viszonyok,és a távolság miatt meghiusult az adás-vétel,de elnézést kérek az eladótól,és mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem enged pozitívat, pedig az járna
Másik fél: Minden rendben van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
