macann1 (163) 98.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 165 | 236 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 171 | 242 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsazsa371 (349) (Eladó)
Semleges
2012.08.22. 13:51:24
1624363001
Pozitív hozzáállása,kedvessége miatt pozitívat érdemelne, de mivel a tranzakció nem jött létre, semlegest kell, hogy adjak. Kívánom, hogy a problémák megoldódjanak, és minden jóra forduljon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Levélszemét :( Én kérek elnézést....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Levélszemét :( Én kérek elnézést....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
glaser76 (212) (Eladó)
Semleges
2011.10.12. 11:17:16
1473626120
Nem volt jó a méret.Pedig én 62-esnek vettem azért is hirdetem annak.
De meg tudtunk egyezni.
A vevőnek pozitívot adnék ha lehetne!!!!
Másik fél: Köszönöm a korrektséget! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meggondolta magat,de legalabb bocsanatot kert.
Másik fél: Ez a minimum, ha már így alakult a dolog. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
