girls_2009 (484) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(484 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(484 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 484 536 adásvétel
Semleges: 15 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 499 551 adásvétel
Az eladóként kapott 404 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.12.26.
Utolsó belépés: 2017.11.05. 11:29
Inaktív!
80 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Ukran86 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.23. 10:07:04

Termékkód

1725670742

Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Mopke7 (42) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.17. 09:20:24

Termékkód

1638050582

Kisebb problémánk akadt,egyikünk sem hibás.Módosítom az értékelést amint tudom!!Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pagi40 (288) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.24. 17:05:45

Termékkód

1596691460

A vásárlás az én hibámból meghiúsult!
Másik fél: És miért én kapok semlegest???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Kiki624 (263) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.04. 07:46:10

Termékkód

1600096661

Nagyon kedves vaterás, sajnálom hogy nem tudtam élni a lehetőséggel saját hibámból.
Másik fél: De miért én kapok semleges értékelést???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Sleeper75 (214) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.22. 14:11:45

Termékkód

1577726801

Az eladónak maximális pozitív járna, a kedves, türelmes, empatikus hozzáállásáért, ritka az ilyen manapság. Sajnos még mindig nem tudtam elmenni hozzá, és az én hibámból nem jött létre az üzlet - még. De amint lehet pótolom, ki nem hagynám! Köszönöm mégegyszer! Bátran ajánlom mindenkinek!!++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1639089.kittinet (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.19. 16:31:09

Termékkód

1572296507

Nem volt megfelelő termék, azt mondta mutat másikat, de valami oknál fogva nem ért el.
Másik fél: A leütés előtt nem kérdeztél,hogy rendelhető-e az óra,a beszállítóm tudatta velem,hogy nincsen belőle. Összeszámoltam,összesen 8db emailt küldtem neked,ami azonnal visszajött,hogy nem lehet kézbesíteni. 1sms-t küldtem,hogy vedd fel velem a kapcsolatot,de persze a telefonszám sem létezik.Megírtam az értékelést,hogy vedd fel velem a kapcsolatot másik email címet küldj,mert a tied nem jó.Azt gondolom,ha tényleg érdekelt volna másik óra,akkor vagy felhívsz,vagy küldesz másik email címet. Én ennél többet nem tudok tenni! A 12 semleges,és 8 negatív értékelésedből számomra kiderül,hogy más sem tudta veled lebonyolítani az üzletet,azt hiszem nem bennem van a hiba!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1955479.yandus (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.11. 19:59:12

Termékkód

1505257424

Sajnos nem valósult meg a vásárlás.Nem girls_2009 és nem is a saját hibámból. Nagyon illedelmes és figyelmes. Csak ajánlani tudom!
Másik fél: A vevő nagyon türelmes volt, sajnos a postán a csomag elveszett, amiről sem Ő, sem én nem tehetünk. A vételárat visszautaltam. Őszintén sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

77heni (2406) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.24. 18:13:38

Termékkód

1506003557

sajnos semleges mert a megvásárolt áruból sajnos nem volt:(az eladó nagyon kedves korrekt ajánlom
Másik fél: Sajnos elfogyott kint az órából,így nem tudtam a kedves vevőnek megrendelni. Időben tájékoztattam,mivel még nem indította el az utalást. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KopiJuhasz (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.12. 23:24:49

Termékkód

1479368918

Nem egyezett a szín,a forma a méret.De az eladó rugalmas volt,a pénz vissza utalása folyamatban van. Üdv Kopi
Másik fél: Igen,sajnos sötétebb zöld színben jött, és kisebb egy számmal, a forma ugyanaz volt. Azonnal értesítettem,hogy mi történt, a vásárlástól visszalépett,amit megértek. A pénzt természetesen visszautaltam pénteken, így hétfőn fogja megkapni. Őszintén sajnálom,hogy ez történt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

meliagi (227) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.13. 10:49:16

Termékkód

1468290212

Barátnőn szerette volna az órát megvenni, de amiért a szállítási idő 10-15nap lett volna visszalépett!!!
Másik fél: A "Kedves Hölgy" egy hazug disznó! Amit leírt abból egy szó sem igaz! Az összes email-em megvan! 1-hónapot vártam arra,hogy utaljon,és NEM a barátnőjének ütötte le az órát,hanem saját magának,csak nem volt képes sem utalni,sem pedig az utolsó 4 email-emre válaszolni,mert ennyire nem volt korrekt! Érdekes a termékleírásban benne volt a szállítási idő, ami 7-15 munkanap! El kellene olvasni a leírást mielőtt bármit leüt. 1-hónap alatt már megérkezett volna 2x az óra, és nem kell a barátnős sztorival takarózni! SENKINEK nem ajánlom,mert csak hitegeti az embert,de fizetni nem tud,és még ő ad semleges értékelést! Meg lehet nézni az értékeléseit, 24 negatívval remélem nem sokáig rontja a levegőt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vilalb (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.25. 17:50:04

Termékkód

1467612569

Sajnos nekem mégsem tetszett a táska és ezt jeleztem az eladónak. Azt kérte, hogy küldjem vissza a táskát és ha sikerül eladnia visszaküldi a pénzt. Nagyon kedves volt és azt mondta, hogy számára az a fontos, hogy a vevő elégedett legyen.
Másik fél: A Tisztelt vevő igényeit a jó isten sem tudta volna kielégíteni. Én kapok semleges értékelést azért,mert ő nem így képzelte el a táska anyagát. Nagyon jóindulattal visszavettük a táskát,mert ilyen indokkal soha nem szoktunk visszavenni semmit,ha minőségi probléma nincsen! 6 db ilyen táskát adtam el senkinek semmi problémája nem volt. Ő állítólag ilyen táskák beszerzésével foglalkozik. Lehet. Viszont akkor valami sejtése kellett volna lennie,hogy milyen az anyag. És kérdem én, akkor miért nem rendelt ő magának? Off!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kalozka (181) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.30. 10:55:26

Termékkód

1465816023

Sajnos a termék elfogyott,de az eladó max.++++,minden módon próbált segíteni!!
Másik fél: Sajnos tényleg így történt,és rettentően sajnálom,hogy nem jött létre az adás-vétel. Próbálkoztunk mindenhogyan,ajánlottam több órát is,de végül elálltak a vásárlástól,mert nem tartottak igényt más fazonra. Amit persze 100%-ig megértek! Remélem azért még találkozunk!:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

angyal83 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.21. 13:38:18

Termékkód

1460300691

Sajnos a termék nem bizonyult eredetinek,amikor a kezembe fogtam, pedig a leírás alapján annak kellett volna lennie!
Másik fél: Szeretem az ilyen embereket... Eljött,megnézte,a kezébe fogta,nagyon tetszett neki.Én nem erőszakoltam rá az órát. Mondhatta volna,hogy ezért,vagy azért nem kell. Miért nem szólt akkor? A termék 1ft-ról indult,ráadásul 1,5 hónap után ad egy ilyen értékelést...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szabomihaly2 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.20. 18:50:12

Termékkód

1457576094

---------------
Másik fél: Miután én megrendeltem a leütött órádat a saját pénzemen,és félúton visszamondtad a megrendelést,te adsz semleges értékelést? Soha többet senkinek nem előlegezem meg a bizalmamat!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

FiFi29_a (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.23. 21:43:33

Termékkód

1442185512

Igaza van , én hibáztam sajnálom! Félreértettem!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.