tunci30_t (1018) 98.94%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1029 | 1516 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1050 | 1537 adásvétel |
| Az eladóként kapott 142 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megkaptam az árut, de sajnos törött volt:-((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék ugyan jó, de nem az ami a képen szerepelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mollyka07 (554) (Vevő)
Semleges
2011.02.01. 19:28:30
1342027874
Sajnos nem tudta a kért terméket beszerezni,de nem az ő hibájából történt,megbeszéltük a dolgot.A pénzt visszautalta.A kommunikáció teljesen rendben volt az eladóval!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem azt a terméket kaptam, amit megrendeltem.
Mivel ezek "no name" termékek, nehéz megnevezni őket. A foto alapján még csak nem is hasonlít a megrendelt termékre.
Másik fél: Nézd nem vitázom,a doboz ki lett bontva mivel kibontom és kipróbálom mielőtt elküldeném neked,és ugyanaz mint a képen!De lehet szemüveg kell nekem vagy lehet nem nekem!ugyanaz ami a leírásban van,és ugyanaz mint a képen de legyen neked igazad,és TUDOD MIT?NEM ÉRDEKEL!!!!GONDOLOM AZÉRT CSAK HASZNÁLJA AKI KAPTA MERT HA NEM AKKOR ÍRTÁL VOLNA!!HA VELEM VAN GONDOD AZT KELL ÍRNI!!!NA MINDEGY!ÉN IS ÜDVÖZÖLLEK SZIA
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ani79_2007 (52) (Vevő)
Semleges
2010.12.21. 22:47:25
1320905233
..................
Másik fél: nagyon széepn köszönöm a semlegest igazán kedves vagy!!Tudod Én ebből élek,te szórakozgatsz itt hogy kéred nem kéred,kapsz egy negát és nyomod rá a semlegest!Talán nem itt van a játszótér,talán gondolkodj mielőtt szórakozol más ebből él!Örülök hogy nem vettél semmit számomra te hazug vagy,és egyáltalán nem korrekt!sőt egy nagy hatalmas-------------------------NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska_t (24) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 22:05:52
807540499
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció gyors volt, de nem igazán azt kaptam, ami a képen volt... Műanyag bevonatos kocka volt a képen, de helyette matricás jött. Ez inkább az én hibám, nem is kérdeztem rá, csak a képet figyeltem.De gyors volt és megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megfelel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, nem tudtam net közelben lenni! Sajnos a telefonszámot nem mentettem, a feladott pénz visszajött "rossz cím"-jelöléssel! Egyébként mással is telefonon értekeztünk. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
