banne-eva (223) 99.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 225 | 305 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 235 | 316 adásvétel |
| Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Dmnk910 (1117) (Eladó)
Semleges
2015.12.11. 18:01:23
1916959931
Méretprobléma miatt a vásárlás meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Oszi1234 (150) (Eladó)
Semleges
2014.08.21. 14:03:02
1943886587
100% Sajnos a proci nem mükődik a vevő korrekt ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem mükődik a z alaplap pénz vissza utalvaocsike075 (35) (Eladó)
Semleges
2011.12.09. 17:54:51
1502353166
Egyéb ok-(ok) miatt az adás-vétel nem jött létre.De korrekt segítökész megbizható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hetet vártam,több emailt írtam.Választ nem kaptam.Negatívot nem szívesen írok senkinek ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cseszkozsolt1 (59) (Eladó)
Semleges
2010.02.12. 09:08:59
904660401
A termék nem felet meg a vevönek , ettöl független pozitivot érdemelne kedves komonikativ partner , talán leg közelebb . Kár nemért
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék postán érkezett és 7 nagyobb darab az étkészletből teljesen össze volt törve. Így a készletet nem lehet készletnek nevezni. Egyenlőre jegyzőkönyv készült a postán és teljes kártérítést kértem. Várom a határozatot a postáról és persze a kifizetett étkészlet árát is.
Másik fél: Én úgy gondolom mindent megtettem annak érdekében ,hogy a készlet sértetlenül odaérjen.Mindezek ellenére nagyon sajnálom ,hogy így történt,és remélem a posta teljes egészében kárpótolja.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kár, hogy a megnevezésben 37-es van, és a cipőbe beírva 36-os van. :( De minden másban nagyon pozitív! Megbízható, kedves, kommunikatív eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.06.26. 17:44:10
148299931
A VEVŐ NEM HIBÁS HOZZÁLLÁSA POZITÍV! A mi részünkről hiúsult meg az adásvétel. A termék véletlenül fennragadt az aukcóink között, és időközben megszűnt. Elnézését kérjük, hogy mindez elkerülte figyelmünket A partner tisztességes és megértéssel viseltetett. Jelzem, szupergyors fizetőképes vásárlóról van szó, s a pénzének visszautalása részünkről haladéktalanul megtörtént. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam kiszolgálni. További sok sikert kívánok a piactéren: Vallserrano
Másik fél: Ha minden tökéletes volt akkor miért semleges az értékelés?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
