12405066.Totht160 (134) 97.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 128 | 164 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 135 | 173 adásvétel |
| Az eladóként kapott 136 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
palvilmos (330) (Vevő)
Semleges
2018.02.13. 07:32:42
2579095811
A ruha cipzárja nem működik, cserére szorul.
Másik fél: Szia!
Lehet nem láttad de bemásolom a válaszomat.
" Nagyon sajnálom hogy nem vettem észre, természetesen visszaveszem vagy kicserélem. Ugyanebből van még 1 darab és most hogy hazaértem vidékről elő is kerestem. Várom válaszod hogy mit szeretnél."
Ennél többet senki nem tud ajánlani ha tényleg hibás egy termék. Még egyszer sajnálom és főleg azt hogy nem tudtunk érdemben kommunikálni hisz küldtem volna saját költségen egy ugyanolyat és a másik vissza postáját is fizettem volna. Ági
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Vevő)
Semleges
2017.12.03. 19:16:25
2555019128
Bár kedves volt az eladó, tartotta a kapcsolatot a szállítás alatt is, de több kifogásolható dolog volt a termékkel kapcsolatban: új csizma helyett hordott, használtat kaptam (talpa szélei megkopva, mindkét ládfejen hordás közbeni karcolások, a gumi sarkán és a börön is kopás, jobb orrán lerúgott bőr). Az egyik orra benyomódott. Ez valószínűleg a csomagolása miatt lehetett, mert csak szatyorba küldte, és nem dobozba, amit evidensnek tartok. Most költhetek még rá, hogy hordható legyen... :(
Másik fél: Kedves Adrienn! A csizmát nyugodtan vissza küldheted ha bármilyen hibát találtál rajta, még a vissza postáját is kifizetem mivel én magam vettem és mivel kicsi lett nem tudtam felvenni soha. 2 évet állt a cipős szekrényben de én nem láttam hibát rajta csomagoláskor.Ha találtam volna biztosan nem küldöm el inkább szólok. Várom leveled a visszavételt illetően.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Timi1977K (940) (Vevő)
Semleges
2017.11.28. 08:33:29
2540139731
Az eladó mindenképpen pozitívat érdemel. Kommunikatív, rugalmas , korrekt partner.
Másik fél: Szia Timi! Nagyon sajnálom hogy megsérült a nadrág, sajnos javítás után minimum 1-2 számmal lett kisebb.Remélem azért még találkozunk a jövőben és előre is Boldog Ünnepeket kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elisabethkollar (4491) (Eladó)
Semleges
2016.04.03. 20:30:47
2210193800
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.