12405066.Totht160 (134) 97.86% felhasználó összefoglaló oldala

97.86% pozitív visszajelzés
(137 Felhasználó adta)
97.86% pozitív visszajelzés
(137 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 128 164 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 3 5 adásvétel
0 0 135 173 adásvétel
Az eladóként kapott 136 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2016.03.22.
Utolsó belépés: 2018.04.14. 14:53
Inaktív!
12 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

palvilmos (330) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.02.13. 07:32:42

Termékkód

2579095811

A ruha cipzárja nem működik, cserére szorul.
Másik fél: Szia! Lehet nem láttad de bemásolom a válaszomat. " Nagyon sajnálom hogy nem vettem észre, természetesen visszaveszem vagy kicserélem. Ugyanebből van még 1 darab és most hogy hazaértem vidékről elő is kerestem. Várom válaszod hogy mit szeretnél." Ennél többet senki nem tud ajánlani ha tényleg hibás egy termék. Még egyszer sajnálom és főleg azt hogy nem tudtunk érdemben kommunikálni hisz küldtem volna saját költségen egy ugyanolyat és a másik vissza postáját is fizettem volna. Ági

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Apucikedvence79 (1226) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.12.03. 19:16:25

Termékkód

2555019128

Bár kedves volt az eladó, tartotta a kapcsolatot a szállítás alatt is, de több kifogásolható dolog volt a termékkel kapcsolatban: új csizma helyett hordott, használtat kaptam (talpa szélei megkopva, mindkét ládfejen hordás közbeni karcolások, a gumi sarkán és a börön is kopás, jobb orrán lerúgott bőr). Az egyik orra benyomódott. Ez valószínűleg a csomagolása miatt lehetett, mert csak szatyorba küldte, és nem dobozba, amit evidensnek tartok. Most költhetek még rá, hogy hordható legyen... :(
Másik fél: Kedves Adrienn! A csizmát nyugodtan vissza küldheted ha bármilyen hibát találtál rajta, még a vissza postáját is kifizetem mivel én magam vettem és mivel kicsi lett nem tudtam felvenni soha. 2 évet állt a cipős szekrényben de én nem láttam hibát rajta csomagoláskor.Ha találtam volna biztosan nem küldöm el inkább szólok. Várom leveled a visszavételt illetően.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Timi1977K (940) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.11.28. 08:33:29

Termékkód

2540139731

Az eladó mindenképpen pozitívat érdemel. Kommunikatív, rugalmas , korrekt partner.
Másik fél: Szia Timi! Nagyon sajnálom hogy megsérült a nadrág, sajnos javítás után minimum 1-2 számmal lett kisebb.Remélem azért még találkozunk a jövőben és előre is Boldog Ünnepeket kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

elisabethkollar (4491) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.04.03. 20:30:47

Termékkód

2210193800

Nem jelentkezett a termékért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.