benoabisoma3 (260) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 259 | 286 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 267 | 294 adásvétel |
| Az eladóként kapott 15 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rmobilewebshop (481) (Eladó)
Semleges
2016.02.15. 15:16:41
2177293853
Ha lehetne pozitív. A termék kifutott, helyettesítő terméket nem kért. Visszautaltuk a vételárat. Figyelmes és jó vásárló! Köszönjük megértését! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Készlethiány miattmégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre, mert az általam korábban említett probléma fennállt. Én is nagyon sajnálom, hogy nem jött létre a tranzakció, mert egy nagyon korrekt, rugalmas, kommunikatív vaterást ismerhettem meg személyében. Azért köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék meghirdetésekor, általam feltüntetett probléma fennállt, emiatt hiúsult meg az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PLAYERSRUN (96) (Eladó)
Semleges
2014.06.17. 17:39:47
1920508658
Készlethiány miatt hiúsult meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Készlethiány miatt hiúsult meg az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andygromy71 (46) (Eladó)
Semleges
2014.06.04. 09:48:21
1903526240
Kedves, gyors, pontos vevő.Sajnálom,talán legközelebb!! Csak ajánlani tudom!!!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a méret nem felelt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy nagyon kedves, igazi vaterás hölgyet ismerhettem meg személyében! :) Egyik barátnője termékét árulta, de sajnos nem volt teljeskörű az info a termékről. Amikor már felvehettem a kapcsolatot a tulajdonossal, derültek ki a további részletek. Ha ezek szerepeltek volna a terméklapon...vagy a kérdéseimre... Szívből sajnálom, hogy ilyenkor is csak semleges értékelést lehet adni, mert az eladó nem azt érdemelne. Remélem még találkozunk! :))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lehet, hogy nem volt egyértelmű a leírás (a hokiütő ugyanis balkezeseknek készült), ezért átvételnél derült ki, hogy nem felel meg a vevőnek. Baratságosan elváltunk. A terméket újra regisztráltam, balkezesként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
118935.hacikkbt (273) (Eladó)
Semleges
2007.05.25. 07:34:46
21775818
..............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
