mukijames (1443) 98.52% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1465 | 1810 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1511 | 1858 adásvétel |
| Az eladóként kapott 705 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
timoka77 (508) (Eladó)
Semleges
2016.01.11. 09:44:02
2140632785
A vevő a termékért nem jelentkezett és a megkeresésre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ddorci2 (4228) (Eladó)
Semleges
2015.07.23. 14:19:29
2088273023
Az üzlet nem jött létre, a vevő a termékért nem jelentkezett, a megkeresésre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezik a megnyert termékért, a megkeresésre nem reagál.peugeot75 (274) (Eladó)
Semleges
2015.06.22. 16:20:27
2079133934
A vevő többszöri megkeresés ellenére sem jelentkezett a megvásárolt termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.peugeot75 (274) (Eladó)
Semleges
2015.06.22. 16:19:07
2079133931
A vevő többszöri megkeresésre sem jött a megvásárolt termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jungeszter (83) (Vevő)
Semleges
2015.05.27. 20:24:30
2072410640
A ruhát sajnos nem kaptam meg. A pénzt becsülettel visszautalták :))))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Semleges
2015.05.21. 10:40:48
2071720499
Eleinte még leveleztünk,ígéretet kaptam az utalásra,majd a kedves vevő "eltűnt",így az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9512420.zozoka592 (26) (Vevő)
Semleges
2015.05.13. 07:53:55
2056275299
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Semleges
2015.02.16. 11:28:45
2030019200
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem reagál leveleimre, bejövő hívásait letiltotta. :( Talán majd legközelebb. ----------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Arielortega38 (47) (Eladó)
Semleges
2014.08.03. 12:16:59
1942174946
Személyes átvétellel hirdettem meg az árut, ő meg leütötte az árverést annak ellenére, hogy vidéki és nem megoldható a személyes átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes átvétellel hirdettem meg a terméket, ő meg vidékiként leütötte.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pbolcskei (159) (Eladó)
Semleges
2014.05.08. 21:35:46
1894284386
Sajnos a vázméret nem volt megfelelő, ennek ellenére a vaterás partneremet mindenkinek ajánlom, rendkívül korrekt embert ismertem meg a személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretbeli probléma adódott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nagyon csalódott vagyok az eladóval,és a termékkel kapcsolatban.A termék leírásaban egy barna színű sapka szerepelt(sajnos a termékről készült fotók nem adták vissza a sapka igazi színét),de ehelyett egy lila színű sapkát kaptam.Kifogásomat jeleztem az eladónak,de elzárkózott a visszavételtől,és arogánsan bizonygatta,hogy a sapka barna,s bizonyosan az egész családom színvak.Senkinek sem ajánlom!!!!!!!!!Bárcsak az adásvétel előtt elolvastam volna a többi negatív és semleges értékelését.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet lebonyolítása gyors volt, de semlegest kell adjak. A ruha megfelel (oviba játszósnak vettem), de a leírásban szereplő "szép állapot" nem igaz rá a minta töredezettsége miatt. A Hello Kitty felirat pedig már teljesen le van kopva róla. Sajnos a fényképek nem adták vissza a tunika állapotát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lezajlott.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2076646.RUSHbolt (520) (Vevő)
Semleges
2012.10.18. 19:40:30
1647671090
Kicsit csalódott vagyok, mert az volt írva a szabadiő szetthez, hogy keveset használt! Ehhez képest az alsó belül teljesen kopott, puhának kellene lennie, de teljesen ki van bolyhosodva, a felső sokkal jobb állapotban van, azt kevesebbet használták valószínűleg, de az alsó nagyon lestrapált! Szóval ezt a szabadidő szett nem újszerű, hanem sokat mosott, főleg az alsó!
Másik fél: Szia.Sajnálom,hogy nem tetszik.
Kb fél évet használtuk a melegítőt.
Te magad is írod,hogy a teteje teljesen hibátlan.
Mindig egyben hordtuk pedig,csak az oviban a pulcsi lekerült,s a gatya az maradt,innen lehet a különbség.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.......................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfelejtettem, sajnálom! Ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bagyabagyi (481) (Vevő)
Semleges
2012.02.17. 08:05:58
1532195171
A helyzet ugyanaz,mint a benetton felsőnél,nem reagál a posta visszautalásra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bagyabagyi (481) (Vevő)
Semleges
2012.02.17. 08:04:50
1530167432
A ruhák szépek,viszont majdnem 200 ft-tal több postát számított fel,a különbözetet nem küldte vissza,a leveleimre ezután nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ha teljesen uj egy csizma,vajon mitől van sár a talpán:-( én egy vadonatuj csizmáért fizettem 10.000+postát-nem keveset...
Másik fél: Írtam,hogy kipróbált,de méretprobléma miatt meg kell válnom tőle.
A kapun kívül se jutottam benne,mert annyira szorított.
25.000 lenne az új ára :)
Van valami használati nyom rajta a "sáron" kívül?
ESETLEG POR LEHET,DE ENNYI!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismaki08 (481) (Vevő)
Semleges
2011.10.24. 17:10:12
1474495206
Minden rendben ment, csak... Sajnos a szandal egyik hátsó pàntja ki van nyúlva, kb 2 cm- t eláll és igy használhatatlan. A termek leirasaban nem szerepelt ez a hiba! Kicsit becsapottnak érzem magam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alexa-nesszi (93) (Eladó)
Semleges
2010.06.21. 10:11:16
1014706009
Megvette a terméket, de nem tetszett neki. Nem erre számított????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ARANYI-ERIKA1 (62) (Vevő)
Semleges
2010.04.06. 19:25:13
965805269
Csak azért,mert én időben utaltam a pénzt és a megbeszélés ellenére az első csomagküldési időpontot nem teljesítette és ha én nem hívom akkor várhatom a mai napig a kávéfőzőt. Az üzlet így azért létrejött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czinegeedit (163) (Vevő)
Semleges
2009.12.09. 16:19:29
823200110
A cipő kivülről valóban az aukciónak megfelel. Ha a sarkánál lévő bélésanyag szakadása, hiánya is jelezve lett volna az aukcióban, akkor lehet, hogy nem vettem volna meg. Ennyi pénzért szakadás és foltmentes árukat szoktam venni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Figyelj! Jobb helyeken szoktak kommunikálni! Ebből Negatív vagy! Ha gondod van akkor szerintem jelezned kellene!Fizet rendesen de a kommunikáció hiánya miatt negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
