sany974 (1031) 96.99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1064 | 1276 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 33 | 38 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1132 | 1353 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1111 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
betti210 (398) (Eladó)
Semleges
2016.11.06. 09:07:01
2031961577
Az én hibámból nem jött létre, a vevő teljesen pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibámból nem jött létrebetti210 (398) (Eladó)
Semleges
2016.11.06. 09:05:39
2031960953
Az én hibámból nem jött létre, a vevő teljesen pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibámból nem jött létreAz utaláshoz képest az áru elég későn érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mail-ekre nem válaszolt. Az áru utalás után 2 hétre érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LINDAANCI81 (107) (Vevő)
Semleges
2016.01.13. 13:27:31
2162499800
Kedves,kommunikatív eladó.Másik terméket kellet választanom mert tévedésből másnak küldte amit először leütöttem.De a termékkel minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LINDAANCI81 (107) (Vevő)
Semleges
2016.01.13. 13:26:35
2167530509
Kedves,kommunikatív eladó.Másik terméket kellet választanom mert tévedésből másnak küldte amit először leütöttem.De a termékkel minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LINDAANCI81 (107) (Vevő)
Semleges
2016.01.13. 13:21:42
2162500997
Az eladó kedves,kommunikatív de sajnos először nem a megrendelt árút kaptam meg.Megbeszéltük és választhattam másik terméket ami nagyon szép és megfelelt a leírásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner. Az árú szép, a leírásnak megfelel. Köszönöm, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó elfelejtette közölni, hogy a nadrág foltos és ez a fotókon sem látszott. Összességében egy jóindulatú semleges véleményem van az eladóról. Több korrektséget várnék el 886 adásvétele mellett.
Másik fél: 1 hónapja vásároltad a nadrágot ,egyszer sem jelezted ,hogy valamilyen problémád lenne a nadrággal.A nadrág teljesen rendben volt ,
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket a posta átcsomagolta egy nejlonba, mert szanaszét szakadt a papírcsomagolás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takacsne1 (348) (Vevő)
Semleges
2014.06.26. 20:50:22
1918223741
Megérkezett a felső. Tetszik is, csak sajnos van rajta néhány folt ami nem jön ki és a leírásban sem volt!Egyébként szép állapotú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem egészen azt kaptam, amit vártam... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antraversata (13) (Vevő)
Semleges
2013.07.29. 20:30:36
1770304862
A fehér felső elején (kb. hastájékon) sárga foltok vannak, amik a mosás után sem jöttek ki az anyagból. Ez már valószínűleg feladáskor is rajta volt, mégsem kaptam infót róla. Csalódott vagyok ez miatt. A szállítás azonban rendben, gyorsan lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az 1 forintra megnyert aukcióhoz nem kaptam meg az utaláshoz szükséges adatokat, gondolom nem véletlenül...
Hiába kértem mailben, még csak vàlaszt sem kaptam.
Nem kizárt, hogy automatikus êrtesítôben jött számlaszàm, sajnos elveszett több emailem is azokban a napokban.
Csak ezért nem adok negatív értékelést, de - olvasva hasonló panaszokat- a vásárlàst nem erôltetem...
Másik fél: Az utaláshoz szükséges adatokat többször is megírtam.Az automata értesítő is kiküldte .A csomag a mai napig posta feladásra várt.A mai nappal újra meghirdetem .Nem nekem kellene semleges értékelést adnod mert az email elveszett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben, a kapcsolattartás nem erőssége az eladónak Nem olvasta el az e-maileket, az utalásaim után sem. Telefonhívásra reagált, megértő voltam, de aztán kiderült, hogy nem mondott igazat. Máj. 31-én azt állította, hogy előző nap elpostázta, ami nem volt igaz, mert csak az sms-em után, hogy küldje el az ajánlott ragszámot, adta fel a terméket, jún. 5-én. A postaköltség alacsonyabb volt, mint a megadott. Több hétbe telt, hogy megkapjam a terméket,úgy, hogy én mentem utána. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tigra333_a (11) (Vevő)
Semleges
2013.05.29. 09:06:01
1743546731
már lassan 1 hónapja várok és és egyáltalán nem kommunakatív
Másik fél: A vásárlási szándékod után több mint két hét után küldted a pénzt ,egyéb okokra hivatkozva .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szofita02 (329) (Vevő)
Semleges
2013.05.10. 19:50:07
1732398245
Hát ez nagyon nyögve nyelősen ment!Igazából azért nem negatív,mert örülök,hogy egyáltalán megkaptam!Mindenkinek közbejöhet valami,ami miatt későn tud postázni,csak ezt KOMMUNIKÁLNI kéne!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adryenn07 (1509) (Vevő)
Semleges
2013.03.17. 21:15:52
1702719875
A termék alja felvarratlan volt és olcsóbb szállítási móddal lett elküldve, mit amit én fizettem....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hickstizedes (3195) (Eladó)
Semleges
2013.03.15. 10:05:26
1712314589
Sajnos hiába vártam a vételár beérkezését. A kapcsolatot felvette velem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Henrietta214 (15) (Vevő)
Semleges
2013.03.14. 19:30:27
1712403011
Minden rendbe ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulekid_t (120) (Vevő)
Semleges
2013.02.04. 23:41:23
1694551445
a kabát nem átmeneti kabát, vékony, teljesen béleleletlen nyári estékre való kabátka.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel elégedett vagyok.
Másik fél: 1ft-megvetted a terméket ,és elégedett voltál vele ,ez nem korrekt hogy semleges értékelést adtál.miért?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andella_a (203) (Vevő)
Semleges
2012.12.17. 15:07:30
1678417484
A nadrág használtabb annál mint ahogy hittem,a fenékrésze erősen kopott,a zipp-záraknál is kopás van.Szerintem a termékleírásban szerepelnie kellet volna ezeknek az információknak!Egyébként gyors,kommunikatív eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lezajlott az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3025504.macska195 (17) (Vevő)
Semleges
2012.11.28. 17:49:01
1656379112
Az elado több mint egy hónap után kűldte el az egy forintos licit után az árut.Többszöri felszólitásra.Csak azoknak ajánlom akik birnak várni több hetet a megvásárolt termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbiel_a (512) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 18:53:04
1651203125
több terméket is vásároltam, ezért szerettem volna megtudni a pontos postaköltséget. azon kívül, hogy automatikus levélben megjött a bankszámlaszám, semmilyen formában nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval, sem a telefont nem veszi fel, sem az emailekre nem válaszol. meggondolta magát? tényleg nem tudom, miért a nagy csönd...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbiel_a (512) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 18:52:31
1648974800
több terméket is vásároltam, ezért szerettem volna megtudni a pontos postaköltséget. azon kívül, hogy automatikus levélben megjött a bankszámlaszám, semmilyen formában nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval, sem a telefont nem veszi fel, sem az emailekre nem válaszol. meggondolta magát? tényleg nem tudom, miért a nagy csönd...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monikab7705 (128) (Vevő)
Semleges
2012.10.31. 09:00:02
1644642737
A kabátnak nem volt hibája, de a kommunikáció az eladóval lehetetlen. Arra válaszol ami neki kedvező. Amikor a bankszámlaszámot kértem azt hamar elküldte és én azonnal utaltam, amikor azonban ugyanazon csomagban kapott másik termékkel nagy gondom akadt azt a választ kaptam hogy ő nincs rátapadva a gépre.
Jelzem egy hét után sem érkezett válasz. Az én értelmezésemben ez nem gyakori és nem minősül sürgetésnek sem. a kommunikáció egyértelműen -------------------------------------------------------
Másik fél: a számlaszámot automatikusan elküldi ,a csizmának amiről beszél semmi baja nem volt ,csomagolás előtt is megnéztem ,átnéztem.Jeleztem neked hogy miért pont a bal csizma cipzárjáról mondod ,mert éppen az volt úgy lefényképezve hogy a bélése látszik ,Vissza vásárlást nem kértél ,hanem utaljak neked X-összeget .Ha az összeget visszautalom úgy már megfelelt volna neked,és már hordható lett volna a csizma ,Úgye?????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végre megkaptam 2hét után az overált!Igaz mikor hívtalak 15.én hétfőn azt mondtad aznap adod fel,ellentétben 17.én lett feladva.De megérkezett.
Semlegeset adok, mert 2hét után kaptam meg az overált és ez nem volt feltüntetve a terméklapon, hogy ennyi idő múlva tud csak az eladó postázni, és a kapcsolatfelvétel....hát az nem egyszerű,én telefonálgattam, smst írtam, teszveszre írtam...na de túl vagyunk rajta.
Másik fél: Az sincs feltüntetve a terméklapon hogy 24h órán belül megkapod.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megérkezett a kabát. De
- csak több mint két héttel a kifizetése után ill.
- nem túl körültekintő csomagolásban, ami aztán rendesen szét is szakadt a kézbesítésig.
Másik fél: Én nem szóltam hogy a kabát árát mikor fizetted ki .Arról nem tehet hogy a posta úgy kézbesítette ,és vigyázott rá "ahogy ".
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cavinton39 (39) (Vevő)
Semleges
2012.04.05. 15:36:05
1553385563
A megadott telefont nem vette fel,ezért nehezebben értük el egymást.Utalástól számított második héten érkezett meg a csomag,de e-mailben megírta,hogy a posta hibájából,de egy telefonhívásnak jobban örültem volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Ildikó!
A 242 db-ból csak 235 volt. Hova lett a többi? Csupán bizalom miatt említettem meg. Köszönettel csikoszsu
Másik fél: Szia!Kicsit elhamarkodott volt az értékelésed,szedd szét jobban a kockákat,mert volt közte laposabb kockák is ,és számold át újra!Amikor dobozba raktam akkor is átszámoltam és meg volt a 242 db+vödör,
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru ellenértékét 10. 27-én átutaltam. Ennek ellenére csak későbbi 11.11-én adta postára a 11.10-i érdeklődő levelemre. Telefont többszöri hívásra sem vette fel. Ennek ellenére azért nem adtam negatív érékelést, mert az áru és a csomagolás megfelelő volt, és az értékelései alapján nem rendszeresek a csúszások. Hibázni mindenki hibázhat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postázás lassú volt a temékkel minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elérhetőségnél megadott telefonszámán előfizető nem kapcsolható.Interneten keresztül tudtam megtalálnia a mobiltelefonszámát.Először rossz csomagot kaptam,amit vissza kellett küldeni és utána derült ki,hogy megegyezést követően megbeszélt két termékből a másikat már eladta.A jó állapotúnak írt várelemek hiányosak és töröttek voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszta19741 (189) (Vevő)
Semleges
2011.05.02. 21:50:00
1451250619
A cipő klassz és megfelel a leírásnak. Vagy a posta v az eladó kicsit sokára küldte a csomagot és nem válaszolt a e-mailemre és lehetlen volt elérni a megadott vezetékes számon. Ezt leszámítva a cipőnek nagyon örültünk.
Másik fél: Ne haragudj ,nem szándékos volt neked is csak azt tudom mondani,tudom nem mentség nehéz napokon mentünk keresztül,szinte a gép közelében sem tudtam menni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macskoszka1 (263) (Vevő)
Semleges
2011.04.14. 10:47:18
1447572009
Azért adok semleges értékelést, mert közel 3 hétig kellett várnom a cipőre. E-mailekre egyáltalán nem reagált, telefonon nem volt elérhető kivéve egyszer, most a hét elején... A cipő egyébként a leírásnak megfelelt, rendben volt, ezért a semleges és nem nega. Én a vásárlói kötelezettségeknek maximálisan eleget tettem, de ezt a szintű kommunikáció hiányt nem tudom pozitívan értékelni.
Másik fél: Ne haragudj nem szándékos volt.Váratlan nehézség bárkinek előfordulhat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nusi77_2008 (42) (Vevő)
Semleges
2011.01.15. 22:40:20
1327164192
Hiányos volt a termékleírás,de pozítív hogy elnézést kért!
Másik fél: Lehet,hogy véletlenül kimaradt amit hiányosnak éreztél,de viszont a lehetőség előtted állt hogy kérdezz.A vásárlásod nem minősítettem semmisnek mert akkor negatívot kellett volna adnom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
