Sz-Hajni (1766) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1764 | 2536 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1771 | 2544 adásvétel |
| Az eladóként kapott 996 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
almaszigete (234) (Eladó)
Semleges
2018.06.03. 10:30:14
2621596715
Nem valósult meg az adásvétel, korrekt partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon a vásárlás nem történt meg egyéb okok miatt, de az eladó profi, gyors, segítőkész hölgy! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem lett jó a méret, mert amúgy minden a legnagyobb rendben lett volna. :S
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Koszonom, megkaptam. Nekem tetszik, remelem az unokam is hasonlo velemenyen lesz. Csak +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nita77_2009 (258) (Vevő)
Semleges
2013.04.14. 21:41:59
1729875416
Az eladó nem találta meg a nadrágot, emiatt nem jött létre az adás-vétel. Ettől eltekintve, kedves, korrekt eladónak tűnik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2069444.katalina012 (9) (Vevő)
Semleges
2012.05.29. 14:19:27
1580366663
Nem jött létre nem az eladó hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
editke22_a (294) (Vevő)
Semleges
2009.07.24. 19:32:27
149523897
én meg azt sajnálom,hogy nem tudtam AZZONAL INTÉZNI AZ UTALÁST!!!!!! sajnos a hugom akinek szüksége volna atermékre az intenzivre került a szülés után!!! és szerintem ez valahol fontosabb! de ajánlom az eladót MINDENKINEK,mert kiváló vaterás!(LÁSD A NEGATIVJÁRA A SEMLEGESEM )
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
editke22_a (294) (Vevő)
Semleges
2009.07.24. 19:31:58
149523927
én meg azt sajnálom,hogy nem tudtam AZZONAL INTÉZNI AZ UTALÁST!!!!!! sajnos a hugom akinek szüksége volna atermékre az intenzivre került a szülés után!!! és szerintem ez valahol fontosabb! de ajánlom az eladót MINDENKINEK,mert kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
