zsofbeko (972) 99.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 975 | 1183 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 990 | 1198 adásvétel |
| Az eladóként kapott 820 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az Eladot a megadott telefonszámon nem lehetett elérni. A megvásárolt árút csúnyán ,bontott dobozban kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,viszont kicsit késve érkezett a bicikli. Ezért adtam semleges ?rtékelést .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kommunkikáció hiánya miatt egy kicsit elcsúszott az adásvétel, de egyébként az áru korrekt volt, végül megjott, minden jó, ha vége jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációval, postázással, csomagolással minden rendben volt, viszont sajnos a pegazus szarva nem világít és egy-két apró pöttynél jóval több folt, kosz van rajta :( Így most fejtörést okoz, hogy vajon mi lehet a baja és hogy lehet megcsinálni, ill. miként tisztítsam ki, mert a tisztítószeres-nedves ronggyal történő áttörölgetés nem hozott eredményt. Sajnálom,de csalódott vagyok a terméket illetően (névnapi ajándék lett volna, de így nem adhatom oda),ezért nem tudok pozitív értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kösz!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az eladó hibája, de a csomag elkeveredett. Kiszállítva nem volt. Az eladó többszöri telefonálásra vette fel a telefont. Mondtam, hogy nem működik a vonat, kérdeztem, hogy miért nem működőképes állapotban küldték el, erre azt a választ kaptam, hogy 4 elemmel működni fog az akkumulátor helyett, de a termék azóta sem működik, többszöri kisérletezés ellenére sem. Így a három gyerek karácsonyi meglepetése sajnos nem sikerült. 15000 Ft-ért szerintem belefért volna a működőképes állapot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fruzsina82 (104) (Vevő)
Semleges
2012.08.11. 22:17:22
1606639013
Nagyon kedves eladó! Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++ Az adásvétel az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vásároltam meg a terméket, mert kicsi lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajna ne tudtam lebonyolitani az adásvételt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1564001.sziszine84 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.05.12. 07:56:31
1444293454
Mivel kórházba kerültem , nem tudtam elutalni, így az eladó nem várt rám, de ez érthető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bocs, sokáig "offline" voltam, elfelejtettem az ügyletet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
