veronikapicike (54) 98.21% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött létre az üzlet, már nem volt szükség a burkolatra mert elkelt a telefon. A Vatera rendszere nem teszi lehetővé meghiusult eladás esetén a pozitív értékelést az eladónak, amit ebben az esetben nagyon sajnálok. Teljesen ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Makkkhetes (25) (Vevő)
Semleges
2012.12.08. 22:47:08
1673577311
A leütött árut nem sikerült megvenni,mivel az ajtó még be volt építve és azt mondta az eladó hogy még új ajtót kell vennie először és csak utána átvehető.Mivel nem tudtam várni rá,az adás-vétel meghiusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket megkaptam bár nem pont erre számítottam én szerintem egy barna színű nokiára licitáltam és kaptam egy ütött kopott ezüst nokiát, jó lett volna ha az eladó esetleg odaírja,hogy a kép nem a készülékről készült vagy jobb képet tesz fel ahol a hibák is látszanak valamint jelzi hogy a készüléknek kivan a hangszórója, mert lehalkítva is csak recseg a készülék a csengő hangot alig lehet hallani.Ezért az értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ugyan eltekintettem volna egyébként is az 'aprótól' (200ft), de attól még vártam volna, hogy a 20 ezres mellé azt is megkapjam, ha már annyi volt a termék ára és mivel a termék teljesen új volt nem értettem azt sem miért kérdéses az, hogy megvegyék-e, miután le lett ütve az aukció és a csomagolást megbontották .
Mivel nem a felhasználó volt a vásárló közvetlenül ezért semlegest adok csak és nem negatívat a modorra. Azért köszönöm a vásárlást és, hogy házhoz tudtak jönni érte.
Másik fél: Először is a csomagolás bontott volt mi kipróbáltuk hogy működik-e,megvan e minden tartozéka.Újnak azt mondjuk amit a boltból hozunk ki nem egy 2-3 hónapos készüléket.
A semleges értékelés csak a jutalék meg nem fizetése miatt van mert egyébként az adásvétel megtörtént,de ezt majd a vatera eldönti.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a hirdetést nem megfelelően fogalmaztam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a hirdetés nem volt megfelelő.nem a vevő volt hibásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2924238.sandortakacs19 (3) (Eladó)
Semleges
2012.11.15. 19:36:25
1662104906
mert máshol eladtam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mert máshol eladtamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tipptoplaptop (2001) (Eladó)
Semleges
2012.11.11. 10:32:10
1650638366
A terméket a vevő átvette, de az meghibásdott , igy visszavásároltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Melindacska00 (4) (Eladó)
Semleges
2012.11.06. 22:22:03
1657197461
Meghiúsult az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos kitöröltem az emailt az adatokkal , vártam hogy jelentkezz, mivel nem vagy eladó semmi úton módon nem tudtam üzenetet írni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
