mormii (329) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 328 | 475 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 332 | 479 adásvétel |
| Az eladóként kapott 133 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gubagergely (64) (Eladó)
Semleges
2012.12.05. 20:51:33
1679046878
A vevő teljesen korrekt volt mindenben, nem rajta múlt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket eltulajdonították, ezért nem tudtam átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő jó fej volt, jót beszélgettünk. Sajnáljuk, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félre értés miatt ajándkba megkapta ugyanezt a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék sima postai levélként elkallódott. A partner a termék újbóli kifizetése után az elsőbbségi ajánlott postai költséget átvállalta. A termék minősége tökéletesen megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barczalaszlo (63) (Vevő)
Semleges
2011.01.08. 21:35:49
188264785
Az én hibámból nehézkésen, de végül összejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
