P653 (124) 94.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Benne van a pakliban
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem mondott igazat az áruval kapcsolatban!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A dvd minősége érdekes, mert amikor a menü rész következik nem lehet elolvasni, mert elsötétül a kép...egyébként a lényeg rajta van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A dvd minősége némi kívánnivalót hagy maga után, de mivel a lényeg látszik, semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel nem volt gond, majdnem 1 hónap után megjött.De soha többet nem vásárolok a kedves eladótol, mert a sok sok levelemre egyszer válaszolt, mikor már feladta...nem ezt várja a bizalommal teli KIFIZETŐ!NEM AJÁNLOM!
Másik fél: 1. jun. 3.án utaltál, 10-én ment el a csomagod. jó az időérzéked. nálad szó szerint rohan az idő!!2.kiken élősködöm én? rajtad??-nyilván elgurult a gyógyszered, sürgősen keresd meg.3. várj!figyelj!mooost! szégyeltem magam!vetted?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
