125687.koordi_v (99) 97.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kardantengely (11) (Eladó)
Semleges
2009.05.13. 09:08:41
14110509
Az eladó hibájából, nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibájából, nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt..Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru leesett, így átvehetetlenné vált.
Másik fél: A pofám esik le! hogy milyen jól megy a hazugság egyeseknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
130337.pulover_a (4) (Vevő)
Semleges
2008.01.16. 14:38:21
46437947
majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sibyl_a_hu (116) (Eladó)
Semleges
2007.10.07. 11:34:14
36141686
Sajnos nem a vevő hibájából hanem a posta szerencsétlenkedése miatt nem jött létre az adás-vétel.Rugalmas vevő, ajánlom mindnekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem a vevő hibájából hanem a posta szerencsétlenkedése miatt nem jött létre a üzlet. Rugalmas vevő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
204929.lizipetike (79) (Vevő)
Semleges
2007.08.01. 07:44:30
30634432
Korrekt vaterás
Másik fél: Ja értem 1-ft-os terméknél nem mindegy.De ha neked jó a semleges ám legyen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
112306.nemmate (61) (Eladó)
Semleges
2007.06.11. 21:18:23
26114054
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megnyertem az aukciót, amikor kértem a számlaszámát akkor derült ki, hogy közben Vaterán kívül eladta a telefont, csak elfelejtett szólni. Gondolom ez minősíti az eladó megbízhatóságát. Ezt csak tájékoztatásul közlöm a leendő ügyfeleinek. Én többet biztos nem fogok üzletet kötni vele!
Másik fél: Elötte szóltam a tagnak de hát hajthatalan volt.Nem igazán érdekel nekem van igazam mint mindig:))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pierre01_a (139) (Eladó)
Semleges
2007.04.17. 08:10:26
22754945
Korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az időpont nem volt megfelelő, de korrekt vaterás, ajánlom mindenkinekAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt nem jött létre a biznisz, de egyébként pozitív, mert nagyon kedves és aranyos vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dannyboy_a (179) (Eladó)
Semleges
2007.02.03. 15:10:32
18320554
nem tudtunk megegyezni az árat illetően
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtunk megegyezni az árat illetőenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BanBoncida (2549) (Eladó)
Semleges
2006.12.23. 13:15:03
15959823
Ma vettem fel a csomagot, valóban 1860 volt a postaköltség! Merthogy portosan ennyi... Mivel visszajött, nekem 2490 ft-ot kellett fizetnem érte! Nem értem, miért nem adnak felvilágosítást az összegről. A posta díjtáblázatából nem derült ki, hogy ennyi lesz. Ezentúl nem vállalok utánvétet. Boldog karácsonyt! Ani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Drága volt a postaköltség.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
