coli24 (3268) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3281 | 4652 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 44 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3340 | 4720 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2190 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
boncabella (5231) (Eladó)
Semleges
2022.05.09. 14:18:47
3151746491
A termék sajnos sérült volt, a vásárló jelezte is, irtam, hogy természetesen visszafizetem, küldje vissza a terméket a gyári dobozába visszacsomagolva. Amint megérkezett utalom vissza az árát. A csomag még valahol úton van, várom, hogy érkezzen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ametisztkonyv (2397) (Eladó)
Semleges
2022.01.16. 10:14:37
3122981876
A vevőt többször kerestem, emailben és telefonon is, semmilyen módon nem sikerült a kapcsolatfelvétel, a tranzakció nem jött létre. A vevő ilyen szempontból nem megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért semleges az értékelésem, mert egyrészről nagyon soká kaptam minden e-mailemre választ. Viszont mikor írt az eladó, akkor kedves volt, de ennek ellenére másfél hónap alatt sem tudtuk az adásvételt megkötni. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Carrabane (156) (Eladó)
Semleges
2017.12.18. 16:43:31
2564751500
A vevő két levelemre válaszolt, de aztán eltűnt, nem tudom elérni, tíz nap alatt nem rendezte az átutalást és nem küldött szállítási címet sem, így a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pintyoke21 (72) (Vevő)
Semleges
2017.10.23. 14:43:45
2521936226
A leírásban az szerepelt, hogy keveset használt,szerintem viszont nagyon használt a melegítő, biztos hogy nem egy gyerek hordta. Ha látom biztos nem adok érte 2500 Ft-ot.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:17:36
2529286982
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:17:10
2525747924
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:16:41
2529291221
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:15:53
2525747936
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:15:19
2525747933
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:14:51
2525746889
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VioletPea (504) (Vevő)
Semleges
2017.10.18. 09:14:18
2521938098
Az adásvétel nem jött létre, mert az eladó már "face csopiban" eladta a ruhákat, csak még nem érkezett innen leszedni. Ritkán kerül gép elé, ezért sokára tud válaszolni a kérdésekre. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hetekig vártam a válaszra, végül kénytelen voltam mástól megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon lassan válaszolt a vásárlásomra és a megkeresésekre, így a terméket több mint 3 hétre kaptam volna meg a vásárlástól. Így nem kértem már. Életvitelére hivatkozott, amit megértek, ha előre tudom (pl a termékleírásban), de így sajnos nem tudok egyetérteni vele, valamint akkor már a levélváltás stílusa sem volt megfelelő számomra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-NEM AJÁNLOM! A meghirdetett termék nem felelt meg a leírtaknak,jó állapotúként szerepel ,viszont a felirat rajta több helyen is kopott.Hiába tettem fel email-ben a kérdést,hogy valóban rajta van-e a folt vagy csak a képen nem jött válasz.A leírtakban nem volt feltüntetve,hogy hibás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vassgabi85 (115) (Vevő)
Semleges
2016.08.31. 09:19:34
2326700792
Leadtam a rendelést a megadott árura, az értékét és a postaköltséget el is utaltam a megadott bankszámla számra, erre azt másnap indoklás nélkül visszautalta nekem. E-mailen rákérdeztem miért, azóta se válaszolt-ez szerintem nem túl korrekt. Annyiból azért rendes volt, hogy az összeget visszautalta, ezt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyalogatis (178) (Vevő)
Semleges
2016.06.09. 17:30:18
2267853635
Sajnos az eladó nem találta a terméket otthon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andy750415 (137) (Vevő)
Semleges
2016.03.02. 10:24:21
2194258187
Ne haragudj de csak semlegesen tudom értékelni. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg a termeket,elajandekoztak...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem jött létre mivel már nincs nála a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
huzsanna_v (772) (Vevő)
Semleges
2015.07.03. 13:07:32
2085895634
Az eladó nem tudta átadni az 1 Ft-ért megnyert terméket, arra hivatkozott, hogy nem találja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre,az eladó korrekt volt.
Másik fél: Végül is a vevőhöz került a játék :D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
impetus13 (119) (Eladó)
Semleges
2013.09.07. 20:26:10
1792833191
A vevő 2 héttel a termék leütése után meggondolta magát, nincs már szüksége a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hölgy mielőtt megvásároltam a hasfogó pántot nagyon korrekt volt, kértem türelmét, hogy átutaljam az összeget, amit ő készséggel meg is várt. De a méret nem volt megfelelő, ám ő kérésem ellenére nem volt hajlandó visszavenni az árut...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de a leírásból és még egy más által feltett kérdésre adott válaszodból sem derült ki, hogy a játék hiányos!!! Nem vitatom a játék használható, de ha tudom, hogy 29 db-ból csak 25 db van meg nem veszem meg!!Egyébként minden mással elégedett vagyok, időben megérkezett, de az öröm nem volt felhőtlen.
Másik fél: Csak végig kellett volna olvasni a leírást, és még kérdés is volt,hogy hány darab van meg!!!!
Látható a képen is,hogy pár darab hiányzott!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
393164.geza74_a (155) (Vevő)
Semleges
2012.10.17. 13:03:27
1637863229
Bocsánat én csúsztam el a befizetéssel.
Másik fél: Köszönöm értékelésed,te nem fizettél több mint egy hónap után!!! Én vártam, és még semlegest adsz! Tudod korrektebb lett volna egy pozitív,vagy az értékelés elmulasztása!!! :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek nem felelt meg a termék, a pénzt visszakapta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorsi1_a (163) (Eladó)
Semleges
2012.06.12. 16:16:42
1595905229
A vevő figyelmetlen volt, de korrekt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és nem volt számára megfelelő az áru.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az újszerű állapottól nagyon messze áll.
Másik fél: Drága vevő! A termék igen is szép, megkímélt állapotban volt!! Nem újként volt meghirdetve a termék! HASZNÁLT,DE MEGKÍMÉLT ÁLLAPOTÚ!!
Szerintem jobban teszi, ha márkaboltban vásárol, nem kellene a rutinosok értékelését ilyen kósza vevőknek lerontania!!! :(((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lajosbacsi2 (415) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 21:11:18
1521450614
A termék nem felelt meg mindenben a leírtaknak, amit jeleztem az eladónak, mindhiába.
Másik fél: Drága vevő! A pizsama igen is eredeti volt, minden a termékelírás alapján volt!!! Sajnálom,ha az ön igényeit nem elégíti ki,de más legalább örül volna neki! :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
timijova_t (47) (Eladó)
Semleges
2012.02.02. 21:03:46
1529399237
az eladás nem jött létre. sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mégsem szerette volna megvenniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibám.Nem vettem észre időben hogy a rezgő funkció nem működik.Elnézést.A vevőnek sok +++++++++.
Másik fél: Nem értelek!
A te hibád miatt nem valósult meg az adás vétel! Te felelőtlenül hirdetted meg a terméket! Egy hibás széket nem akartam megvenni,ami jónak volt meghirdetve! :(((
Sajnálom, jogtalannak érzem a semlegest :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
padri75_v (30) (Eladó)
Semleges
2012.02.01. 14:38:46
1537721849
A vevő tévesen ütötte le.
Másik fél: Sajnálom,az aukcióban nem volt beleírva,hogy fej résznél penészes a szék!
Sajnos a képen elég jól látszik :((((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
freudfreud (2499) (Vevő)
Semleges
2012.01.26. 08:56:04
1510903991
A sálat nem kaptam meg.
Másik fél: SIMA POSTÁVAL kérted a sálat!
Írtam,felelősséget nem vállalok érte!
Nem értelek, a lelkiismeretem tiszta!
Miután te sajnáltál 225Ft-ot az ajánlott postára, nem engem kellene leértékelni! Amikor én feladtam írtam! Sajnálom,hogy ilyen emberekkel kell üzletelnem! :(
Szép napot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönök mindent, meg vagyok elégedve!!
Másik fél: Szia!Még mindig várom az értékelés visszavonását! :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alapvetően kedves partner, de mégsem jött létre az üzlet, mivel utólag kiderült, hogy nem jó a hordozó a babakocsihoz. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem ezt a terméket kereste.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ferencziszabi (87) (Eladó)
Semleges
2012.01.04. 08:39:36
1449279404
Sajnálom de csak ilyet adhatok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Postaköltség nem felelt meg a vásárlónak.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lolita791 (213) (Eladó)
Semleges
2011.11.13. 09:28:16
1494553379
Én voltam figyelmetlen , elnézést mégegyszer!
Másik fél: Örülnék ha vissza vonnád értékelésedet!
Jó lenne,ha az én értékeléseimet nem rontanád le, mert te felelőtlenül árulsz a TeszVesz-en!
Inkorrekt dolog!!
Én megvettem volna a kocsit,de te ELADTAD MÁSNAK!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
czentarnikolett (142) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 13:03:21
1492824533
Váratlan ok miatt nem tudom megvenni a rendeléseimet.Elnézését kérem az eladónak mert nagyon kedves volt!!
Másik fél: Örülnék ha visszavonnád az értékelésedet!
A cipő megvan, TE NEM JELENTKEZTÉL ÉRTE!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett termék nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
különben rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elnézte a szállítási feltételeket nem postáztamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vikesz111 (324) (Vevő)
Semleges
2011.06.08. 11:09:10
1450442262
azért értékelem így mert igaz feltüntette hogy folt előfordulhat de szinte minden ruha foltos volt,ami sajnos már nem kimosható,és az állapotukról inkább nem írok.sorry
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gsxebulon (199) (Vevő)
Semleges
2011.03.07. 13:11:42
1439070377
Sajnos nem kaptam meg postán a terméket. Az eladó szerint feladta, de mivel rendes levélként történt a feladás, nincs semmi nyom.
Másik fél: A KÖNYVET SIMA POSTÁVAL KÉRTED! ÉN POZIT ADTAM! REMÉLEM MOST TISZTA A LELKED,MERT AZ ENYÉM AZ!
AMIKOR FELADTAM EGYBŐL ÍRTAM! A LEVELEMBE IS ÍRTAM FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK ÉRTE!!! ENNYI!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
de-bika (7386) (Eladó)
Semleges
2010.12.22. 21:20:45
1367214948
Azért semleges mart az sem volt feltüntetve, hogy eredeti! Attól függetlenül gyors a partner!
Másik fél: Szerintem nekem kéne reklamálni! :-((((
Az aukciós oldalon nem volt feltüntetve,hogy nem eredeti!
Az aukcióban rendesen(eredeti) volt írva a terméknév,a csomagolásán pedig-kínai!!!!! :-(((
Ennyi-ez az őszinteség
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag rendben megérkezett, de a méret nem stimmel, 26-os a cipő. Eléggé ki van taposva, de nem látszott a képen.
Másik fél: Szia! Azért van a belső talphossz is külön kiemelve! Nem tudtad??? Minden márkájú cipőnél más és más!!! Külön kiemeltem az aukció leírásnál is! Szóltál volna és megbeszélhettük volna! :-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pulcsi foltos az elején, mosással sem jött ki,pedig hibátlannak volt feltüntetve, és hát a dínós hang is alig hallható. Nem adtam volna ennyit érte,ha ezeket tudom.
Másik fél: Szia! Itt vettem, ránk kicsi lett, nem mostam, és NEM ÍRTAM LE, HOGY HIBÁTLAN, csak az adatokat írtam le!!! Semleges helyett inkább írhattál volna! :-) Szia
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
