Brigitta926 (27) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
secondhandshop_a (110) (Eladó)
Semleges
2012.03.07. 11:34:21
1540146251
Szívem szerint negatívot adnék, mert az értékelésében valótlant állított.Emailt tőle nem kaptam, telefonon sem keresett meg. A termékeket 1ft-ért és 101ft-ért nyerte meg, mindenki megkapta a termékeket még akkor is, ha azok 1ft-osak voltak. Nem igazán tudom a vevőt és a panaszát hova tenni...Ennek ellenére, ha megkeres, a termékeket elküldöm neki is, mint a többieknek.
Másik fél: Az elküldött e-mailek a gépemen mentve vannak, úgyhogy a jelen állás szerint nem én vagyok, aki valótlant állít. Első e-mailt 02.14-én küldtem, két levelet kapta mai napig, egyikben annyi volt,hogy enyém a két sikeres licit, a másik pedig,hogy 975Ft a postaköltség. Már ezt az összeget sem értem, hiszen nincs ilyen tétel postai díjszabásban,kértem simán postázást (saját felelősségre),infót így mennyire módosul. Választ nem kapta, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
secondhandshop_a (110) (Eladó)
Semleges
2012.03.07. 11:33:32
1540143755
Szívem szerint negatívot adnék, mert az értékelésében valótlant állított.Emailt tőle nem kaptam, telefonon sem keresett meg. A termékeket 1ft-ért és 101ft-ért nyerte meg, mindenki megkapta a termékeket még akkor is, ha azok 1ft-osak voltak. Nem igazán tudom a vevőt és a panaszát hova tenni...Ennek ellenére, ha megkeres, a termékeket elküldöm neki is, mint a többieknek.
Másik fél: Az elküldött e-mailek a gépemen mentve vannak, úgyhogy a jelen állás szerint nem én vagyok, aki valótlant állít. Első e-mailt 02.14-én küldtem, két levelet kapta mai napig, egyikben annyi volt,hogy enyém a két sikeres licit, a másik pedig,hogy 975Ft a postaköltség. Már ezt az összeget sem értem, hiszen nincs ilyen tétel postai díjszabásban,kértem simán postázást (saját felelősségre),infót így mennyire módosul. Választ nem kapta, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
