Brigitta926 (27) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(27 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(27 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 27 30 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 28 32 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.01.19.
Utolsó belépés: 2012.04.17. 18:56
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

secondhandshop_a (110) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.07. 11:34:21

Termékkód

1540146251

Szívem szerint negatívot adnék, mert az értékelésében valótlant állított.Emailt tőle nem kaptam, telefonon sem keresett meg. A termékeket 1ft-ért és 101ft-ért nyerte meg, mindenki megkapta a termékeket még akkor is, ha azok 1ft-osak voltak. Nem igazán tudom a vevőt és a panaszát hova tenni...Ennek ellenére, ha megkeres, a termékeket elküldöm neki is, mint a többieknek.
Másik fél: Az elküldött e-mailek a gépemen mentve vannak, úgyhogy a jelen állás szerint nem én vagyok, aki valótlant állít. Első e-mailt 02.14-én küldtem, két levelet kapta mai napig, egyikben annyi volt,hogy enyém a két sikeres licit, a másik pedig,hogy 975Ft a postaköltség. Már ezt az összeget sem értem, hiszen nincs ilyen tétel postai díjszabásban,kértem simán postázást (saját felelősségre),infót így mennyire módosul. Választ nem kapta, így az adás-vétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette fel a kapcsolatot és rám hárította a felelősséget
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

secondhandshop_a (110) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.07. 11:33:32

Termékkód

1540143755

Szívem szerint negatívot adnék, mert az értékelésében valótlant állított.Emailt tőle nem kaptam, telefonon sem keresett meg. A termékeket 1ft-ért és 101ft-ért nyerte meg, mindenki megkapta a termékeket még akkor is, ha azok 1ft-osak voltak. Nem igazán tudom a vevőt és a panaszát hova tenni...Ennek ellenére, ha megkeres, a termékeket elküldöm neki is, mint a többieknek.
Másik fél: Az elküldött e-mailek a gépemen mentve vannak, úgyhogy a jelen állás szerint nem én vagyok, aki valótlant állít. Első e-mailt 02.14-én küldtem, két levelet kapta mai napig, egyikben annyi volt,hogy enyém a két sikeres licit, a másik pedig,hogy 975Ft a postaköltség. Már ezt az összeget sem értem, hiszen nincs ilyen tétel postai díjszabásban,kértem simán postázást (saját felelősségre),infót így mennyire módosul. Választ nem kapta, így az adás-vétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette fel a kapcsolatot és rám hárította a felelősséget
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.