dul_gyorgy (444) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 449 | 511 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 473 | 537 adásvétel |
| Az eladóként kapott 448 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
jatekland (202) (Vevő)
Semleges
2013.06.26. 10:41:47
1753181948
Sajnálom de 1-2 levél váltása után eltűnt .Kérlek írj ha még van mert nagyon szeretném. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gombocartur (88) (Vevő)
Semleges
2013.05.12. 00:40:04
1742472590
A termék megérkezett, minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leíráshoz képest a termék silány minőségű volt, az eredeti rendeltetésének nem felelt meg (falmatrica helyett üvegmatricát kaptam, ami nem falra ragasztható).Rajta volt a bolti ár, ami alacsonyabb volt, mint amennyiért vettem, ami nem lett volna baj, de ár-érték aránya így végképp nem volt megfelelő.Sajnos csalódott vagyok. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mivel úgy volt a cseresznyefás matrica feltüntetve, hogy bármely felületre egyszerűen felragasztható. Sajnos nem így van. Hűtőre és ablakra igen.. falra nem. Szerencsére a felét fel tudtam használni az ablakon, de nem a falon, ahová eredetileg szántam. A liliommal nem volt baj.
Másik fél: Érdekes én falra is feltudtam rakni és más is!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsenzo (1818) (Eladó)
Semleges
2012.07.25. 09:29:48
1609991963
Megtekintette, de nem felelt meg, így nem jött létre az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magát..Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsenzo (1818) (Eladó)
Semleges
2012.07.09. 11:13:53
1605315224
Kicsi lett a ruha, de egyébként, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket megkaptam, de az egyik izzósor csak a feléig világított. Kérdésemre azt a választ kaptam, hogy természetesen kicseréli, de ezután már nem értem el sem telefonon, sem e-mailben. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenki ajánlottan kérje!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elfogyott a termék és nem tudott beszerezni már belőle(Lila)de amúgy korrekt megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bátran ajánlom mindenkinek, korrekt eladó. Bár a tranzakció nem jött létre, ettől függetlenül teljesen megbízható partner. Az átutalt összeget a tranzakció sikertelenségét követően azonnal visszautalta. A tranzakció sikertelensége ellenére teljesen elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak azért nem adok negatívat, mert visszautalta a pénzem, miután megemlítettem a negatív értékelést. Egyébként nem reagált a megkereséseimre. Sürgősen kellett volna az áru, amiben meg is egyeztünk, de mégsem küldte. Magyarázatot nem kaptam, elnézést sem kért. Nagyon sajnálom, sosem jártam még így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon gyors, azonban a megrendelt lila színű fűzér kéken világít és nem lilán, ellentétben a leírással és a képen látható füzérrel. Eladó tájékoztatása szerint nem ez az első ilyen eset, ezek alapján felhívhatta volna rá a figyelmet a vásárlás előtt, hogy a termék színe eltérhet a valóságostól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargazoli2 (69) (Vevő)
Semleges
2011.11.26. 14:23:29
1503643730
Kicsit nehézkesen,de ideért a csomag.Egyébként minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robimager77 (37) (Vevő)
Semleges
2011.09.28. 21:11:32
1473289580
Magasabb postaköltséget számolt fel a ténylegesnél,mivel kis értékű termekről van szó,nagyobb volt a nyeresége a rosszul felszámolt postaköltségből,mint maga a termék vételára,ezt
igen etikátlannak tartom!
A rosszul felszámolt posta költségtől eltekintve,korrekt gyors partner!
Másik fél: Mivel a postaköltséget nem tudtam pontosan előre kiszámolni, ezért történt így sajnos, de ha tudtam volna, hogy ez ilyen problémát okoz természetesen visszautaltam volna az összeget, végül is pár száz forintról van szó, de én meg pont azért nem akartam ráfizetni, a postával, mert hogy 200 Ft.-os tételről van szó, ami így is szinte ingyen volt, vagyis jó vétel volt én úgy gondolom. A lényeg, hogy nem szándékosan akartam "hasznot húzni"!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsenzo (1818) (Eladó)
Semleges
2011.08.19. 12:20:50
1468518904
A termék nem felelt meg neki,ezért az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre, de nem hibás érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Téves leütés miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt volt, a hibás terméket visszavásárolta. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék tökéletes állapotban van. Az egyik gondom, hogy nem kaptam meg a telefonhoz az összes tartozékot, pedig a leírásban le volt írva, hogy minden tartozékkal együtt adják.
Másik fél: Talán az volt a probléma, hogy nem kérdezett rá mik is a tartozékok. Konkrétan sehol nem volt leírva, ill. a képeken sem volt feltüntetve.
Én mielőtt veszek valamit és nem értem,hogy pl. mik a tartozékok megkérdezem. Sajnos én már megadtam a pozitiv értékelést, de akkor részemről is semleges!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcell0472 (11) (Vevő)
Semleges
2011.05.29. 19:02:40
1455629078
Az eladóval nem volt semmi gond,csak a termék nem működött!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kingus111 (185) (Vevő)
Semleges
2011.01.09. 18:03:58
1344473280
Sajnos nem kaptam terméket,igaz késve 1 héttel később jelentkeztem a leütés után, és már eladták. Legközelebb figyelmesebb leszek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
